Skip to content Skip to navigation

  INFOTAINMENT

  PRO JÍZDU PLNOU ZÁBAVY

  Nový Fiat Tipo Hatchback a Kombi vyniká svými technologiemi. Rádio s displejem o úhlopříčce 7“ umožní přehledně a jednoduše poslouchat hudbu a především se spojit s vašimi zařízeními. Volitelně je k dispozici také systém Uconnect™ 5 s dotykovým displejem úhlopříčce 10“. 

  BEZDRÁTOVÉ PŘIPOJENÍ APPLE CARPLAY

  Připojte bezdrátově svůj iPhone k 7“ nebo 10“ displeji systému Uconnect™ a obsluhujte Apple CarPlay pomocí hlasového ovládání Siri nebo dotykového displeje. Bezdrátová funkce zrcadlení telefonu je nejsnadnějším a nejbezpečnějším způsobem použití chytrého telefonu ve vozidle. Můžete dostávat pokyny navigace, telefonovat, odesílat nebo přijímat textové zprávy, poslouchat hudbu, audioknihy nebo podcasty, a přitom se plně soustředit na jízdu. 

  CarPlay, iPhone a Siri jsou registrované ochranné známky společnosti Apple Inc.

  Kompatibilní zařízení si můžete prohlédnout kliknutím sem.

  BEZDRÁTOVÝ SYSTÉM ANDROID AUTO™

  Nový Fiat Tipo Hatchback a Kombi je kompatibilní také se systémem Android Auto™. Po připojení chytrého telefonu k vozu se na 7“ nebo 10“ displeji systému Uconnect™ zobrazí přívětivé uživatelské rozhraní. Můžete jím snadno pouštět hudbu či pracovat s kontakty, díky Google Maps můžete zkoumat mapy a dopravní situaci v reálném čase přímo z dotykového displeje a bez ohrožení bezpečnosti. 

  Google, Google Play a Android Auto™ jsou ochranné známky společnosti Google LLC. 

  Kompatibilní zařízení si můžete prohlédnout kliknutím sem.