SERVISNÍ SLUŽBY FIAT

Péče a pozornost věnovaná exkluzivně vašemu vozu Fiat.

NÁHRADNÍ DÍLY

Pouze ti, kteří znají každý detail a součást vašeho vozidla Fiat, jsou schopni poskytnout mu potřebnou péči a zajistit požadovanou spolehlivost, pohodlí a výkon.

Originální náhradní díly značky Mopar® jsou navrženy a vyrobeny tak, aby po celou dobu zachovaly původní vlastnosti vašeho vozu.
Najít servisní centrum
Podrobnosti

ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY


Zjistěte více o dalších řešeních značky Mopar®, které zajistí optimální péči a údržbu o váš vůz a jsou navrženy v souladu s jeho technickými vlastnostmi.

REPASOVANÉ NÁHRADNÍ DÍLY


Použité originální komponenty mohou být repasované a nabízet tak výkon odpovídající novým dílům. Repasování probíhá na základě postupu, který je certifikovaný a garantovaný značkou Fiat.

CLASSIC LINE


Classic Line je specifická řada náhradních dílů distribuovaných značkou Mopar® a navržených pro vozy starší pěti let: zíkáte tak výkon a bezpečnost za velmi výhodnou cenu.

OLEJE A KAPALINY Petronas


Společnost Petronas Lubricants International vyvinula spolu se značkou Fiat nejvhodnější maziva a provozní kapaliny pro jednotlivé modely s cílem zajistit jejich špičkový výkon, nízkou spotřebu paliva a minimální dopad na životní prostředí.

ZÁRUKA A ÚDRŽBA

Jste majitelem nového vozidla značky Fiat? Objevte všechny výhody záruk a plánů předplacené pravidelné údržby, jejichž cílem je zajistit bezstarostnou jízdu a úspory pro váš rozpočet.

TECHNICKÉ INFORMACE

NÁVOD NA POUŽITÍ A ÚDRŽBU VOZIDLA
Prozkoumejte služby Mopar
Podrobnosti

ZÁRUKA NA VOZIDLO


Užívejte si jízdu naplno: nákupem vašeho nového vozidla značky Fiat automaticky získáte 24měsíční záruku bez omezení kilometrů a k tomu rozšířenou záruku na dalších 36 měsíců s limitem 100.000 najetých kilometrů.

SILNIČNÍ ASISTENČNÍ SLUŽBA


Jezděte bez starostí se službou FreeToGo, která nabízí 24hodinovou silniční asistenční službu. FreeToGo je program mobility značky Mopar® , který je k dispozici 365 dní v roce, 24 hodin denně.

ÚDRŽBA


Dodržování plánu pravidelné údržby předepsané výrobcem přispívá k zachování funkčnosti a výkonu vašeho vozidla Fiat.

NÁVOD NA POUŽITÍ A ÚDRŽBU VOZIDLA


Ztratili jste návod na použití a údržbu svého vozidla značky Fiat? Nyní je najdete online. TECHNICKÉ INFORMACE

SLUŽBY ZÁKAZNÍKŮM

Pro zákazníky značky Fiat je k dispozici zákaznické centrum, které zodpoví vaše otázky a poskytne potřebnou podporu.

Zákaznické služby zahrnují:
  • - informace o modelech, službách, servisní síti a ostatních produktech.Volejte univerzální bezplatné telefonní číslo 800 200 233 (ze zahraničí volejte +420 221 586 612).
  • - 24hodinovou silniční asistenční službu a odtah 356 dní v roce. Volejte univerzální bezplatné telefonní číslo 800 100 273 (ze zahraničí volejte +420 283 002 911).
SLUŽBY

ORIGINÁLNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Vstupte do světa originálního příslušenství Mopar® a odhalte všechny možné způsoby, jak zvýraznit styl či zvýšit funkčnost a praktičnost vašeho vozidla Fiat. Vyberte si z široké nabídky doplňků pro exteriér a interiér, které byly navrženy v souladu s vaším vozidlem. Od stylových prvků až po funkční a praktické doplňky – značka Mopar® vyhoví všem vašim potřebám.
Prozkoumejte svět příslušenství

ORIGINÁLNÍ ZNAČKOVÉ PŘEDMĚTY

Vaši vášeň pro značku Fiat nyní můžete vyjádřit při každé příležitosti díky kolekci stylových doplňků a oblečení.

Nenechte si ujít nejnovější produkty v naší nabídce.
SLUŽBY
Podrobnosti

Technická literatura


V případě zájmu o technickou literaturu k modelům vozů Fiat navštivte webové stránky Technické literatury

Obsah kompletní technické literatury zůstává v jakékoli podobě majetkem společnosti Fiat Chrysler Automobiles a je zakázané tvořit a užívat neautorizovaně vyrobené kopie.

V případě zájmu o Návod k obsluze nebo jeho dodatky klikněte sem.

Likvidace autovraků


V souladu s platnou legislativou ČR je každý výrobce a akreditovaný dovozce povinen odebírat vybraná vozidla s ukončenou životností vlastní značky od 1.1.2007 v České republice, jsou-li tato vybraná vozidla odevzdána do sběrného místa stanoveného výrobcem nebo akreditovaným dovozcem. Za tímto účelem byla uzavřena smlouva se společností Metalšrot Tlumačov a.s., která bude provádět ze sídla svých provozoven a smluvních subdodavatelů v celé České republice bezplatný sběr veškerých vozidel s ukončenou dobou životnosti (kterých se povinnost týká) značek FIAT předaných k likvidaci od posledního držitele, v souladu s požadavky stanovenými v zákoně č. 188/2004 Sb. a vyhlášce č. 41/2005 Sb., případně jejich novelizací. V těchto místech provede po přistavení vozidla v jejich pracovní době bezplatný odběr vozidla s ukončenou dobou životnosti od posledního držitele v případě úplného (kompletního) vozidla, jinak proti příslušné úhradě ze strany posledního držitele vozidla. Společnost Metalšrot Tlumačov a.s. zajistí po odběru vozidla, nejpozději však do 10 dnů, pro všechna vozidla s ukončenou dobou životnosti v souladu se zákonem, vydání osvědčení o ekologické likvidaci (převzetí) autovraku.

Seznam sběrných míst

Zpětný odběr – baterie, akumulátory, pneumatiky

Recyklace automobilových baterií nebo akumulátorů

Zákon č. 185/2001 Sb., o odpadech v platném znění ukládá dovozcům vozidel mimo jiné zajistit na vlastní náklady bezplatný odběr automobilových baterií nebo akumulátorů použitých ve vozidlech (včetně např. přenosných baterií v dálkovém ovládání k vozidlu). Automobilové baterie a akumulátory obsahují nebezpečné látky, nejčastěji různé formy těžkých kovů. Pro lidský organismus se tyto látky vyznačují akutní či chronickou toxicitou, případně jsou karcinogenní.

Automobilové baterie nebo akumulátory jsou označené speciálním symbolem a na konci jejich životnosti by je koneční uživatelé měli bezplatně odevzdat v místech zpětného odběru.

Společnost FIAT CHRYSLER AUTOMOBILES ČR s.r.o. zajišťuje v rámci solidárního plnění zpětný odběr automobilových baterií a akumulátorů. Koneční uživatelé mají možnost tyto baterie bezplatně odevzdat v místech zpětného odběru uvedených na internetové adrese http://autobaterie.zpetnyodber.eu/.

Na internetových stránkách http://iris.mzp.cz/Aplikace/aba.nsf je naše společnost zapsána v Seznamu výrobců baterií a akumulátorů.
Objevte svět služeb Mopar
Podrobnosti

Recyklace pneumatik


Zákon č. 185/2001 Sb. o odpadech v § 38 a násl. ve spojení s vyhláškou č. 237/2002 Sb. a č. 248/2015 Sb. ukládá povinným osobám (osoby, které vybrané výrobky včetně pneumatik uvádí v České republice na trh) zajistit zpětný odběr výrobků nabídnutých ke zpětnému odběru.

Použité pneumatiky můžete jako koneční uživatelé bezplatně odevzdat bez ohledu na výrobní značku v rámci našeho individuálního systému v místech zpětného odběru u našich autorizovaných partnerů.

Náklady dle zákona č.185/2001 Sb., § 38a, odst. 5 činí 1 až 3 Kč/kg a jsou součástí prodejní ceny.

Na internetových stránkách http://iris.mzp.cz/Aplikace/azop.nsf je naše společnost zapsána v seznamu povinných osob.