Fiat Tipo kombi: komfort a charakter a ještě více prostoru pro vaši rodinu

CHCETE ZÍSKAT VÍCE ZA MÉNĚ?

Skvělé! Speciální edice Fiat Tipo Italia se přesně trefí do vašeho očekávání při výběru nového vozu. Edice Italia představuje nabídku celé modelové řady Fiat Tipo která zaručuje:

  • • Prvotřídní kvalitu garantovanou zárukou na 5 let
  • • Skvělou spolehlivost atmosférického čtyřválce 1,4L
  • • Pohodlí a praktičnost s úložným prostorem až 550 litrů
  • • Doplňkovou výbavu preferovanou našimi zákazníky v ceně
Zjistit více

Technologie

Infotelematika, technologie

Vše pod kontrolou

Přehrajte si oblíbenou hudbu, aktivujte mapy, přihlaste se na Facebook a Twitter nebo snižte své emise. Díky standardně dodávaným technologiím je vše jednodušší než kdykoliv předtím.

UConnect Live

Proč se nerozmazlovat… nebo nerozmazlovat své blízké?

Kdo říká, že byste neměli své děti rozmazlovat? Nechte je poslouchat oblíbenou hudbu z Deezer nebo TuneIn nebo připojit vaše chytré telefony k systému UConnect se 7” dotykovou obrazovkou v HD rozlišení a LIVE službami. Poslouchejte zprávy z Reuters nebo využívejte mapy TomTom 3D. A zatímco budete čekat v zaparkovaném voze, můžete si přečíst zprávy nebo příspěvky na Facebooku nebo Twitteru.

UConnect s navigací

Nechte se vést svou navigací

Svěřte se do rukou navigaci TomTom 3D a nechte ji, aby vám pomohla. Využívejte mapy, aktivujte si dopravní zpravodajství nebo si nechte vypočíst nejrychlejší cestu do cílové destinace díky funkci TomTom IQ Routes. Užívejte si cestu v klidu a pohodě.

Aplikace eco:Drive, my:Car

Myslíte si, že ekologie je správná věc?

Tipo kombi bylo navrženo tak, aby bylo maximálně účinné. To znamená úsporné a šetrné k přírodě. Proto systém UConnect nabízí technologii eco:Drive, která analyzuje váš styl jízdy a poskytuje tipy pro jeho zlepšení, nebo my:Car, jež vám mimo jiné může pomoci najít místo, kde jste zaparkovali. Ušetříte palivo, vaši energii i životní prostředí.

Zadní parkovací kamera

Parkujte s přehledem

Můžete sice využít někoho jiného, aby vám ukazoval, jak daleko jste od vozu za sebou při parkování. Co kdybyste ale měli pomocníka, jakým je parkovací asistent? S couvací kamerou integrovanou v systému UConnect bude parkování snadnější než kdykoliv předtím.

Akční nabídka