Fiat Tipo kombi: komfort a charakter a ještě více prostoru pro vaši rodinu.

Nové Tipo S-Design: navrženo tak, aby zapůsobilo.

Nový, sportovní a dynamický vzhled: směs stylů a funkcí, emocí a podstaty. Každodenní cesty už nikdy nebudou stejné.

Zjistit více

Technologie

Infotelematika, technologie

Vše pod kontrolou

Přehrajte si oblíbenou hudbu, aktivujte mapy, přihlaste se na Facebook a Twitter nebo snižte své emise: díky standardně dodávaným technologiím je vše jednodušší než kdykoliv předtím.

UConnect Live

Proč se nerozmazlovat… nebo nerozmazlovat své děti?

Kdo říká, že byste neměli své děti rozmazlovat? Nechte je poslouchat oblíbenou hudbu z Deezer nebo TuneIn, nebo připojit jejich chytré telefony k systému UConnect™ s 7” dotykovou obrazovkou s HD rozlišením a Live službami. Není potřebné ji rušit ani ve chvíli, kdy chcete poslouchat zprávy z Reuters nebo se vrátit zpět k mapám TomTom 3D. A zatímco budete čekat v zaparkovaném voze, můžete si přečíst zprávy, nebo příspěvky z Facebooku nebo Twitteru.

UConnect s navigací

Nechte se vést svou navigací

Poddejte se naší technologii a nechte ji, aby vám pomohla: využívejte mapy TomTom 3D, aktivujte dopravní zpravodajství nebo si nechte vypočíst nejrychlejší cestu do cílové destinace díky funkci TomTom IQ Routes. Poddejte se užívejte si cestu.

Aplikace eco:Drive, my:Car

Myslíte si, že ekologie je správná věc?

Tipo kombi bylo navrženo pro maximální účinnost. Z tohoto důvodu obsahuje systém UConnect technologii eco:Drive, která analyzuje váš styl jízdy a poskytuje vám tipy pro změnu k lepšímu, nebo my:Car, která vám pomůže najít zaparkovaný vůz. Díky tomu budete šetřit energii i životní prostředí.

Zadní parkovací kamera

Parkujte snadněji

Je v pořádku, když vás bude syn upozorňovat, že jste už příliš blízko vozidla za sebou, ale co kdybyste měli pomocníka, jakým je parkovací asistent? S couvací kamerou integrovanou v systému UConnect bude parkování snadnější než kdykoliv předtím.

Akční nabídka