Chcete objevit všechny jeho detaily?

Tipo hatchback. Nedivíme se, že se vám z něho nechce vystoupit!

Nové Tipo S-Design: navrženo tak, aby zapůsobilo.

Nový, sportovní a dynamický vzhled: směs stylů a funkcí, emocí a podstaty. Každodenní cesty už nikdy nebudou stejné.

Zjistit více

Technologie

Fiat Tipo hatchback - UConnect

UConnect: praktický a užitečný pro vás, zábavný pro všechny ostatní

Nastupte do Fiatu Tipo hatchback a objevte řadu technologií navržených pro ještě větší potěšení z jízdy. Se systémem UConnect™  se 7“dotykovou obrazovkou v HD rozlišení a službami LIVE můžete připojit svůj telefon k bluetooth, vstupu AUX nebo USB a užít si hudbu dle svého výběru, hudbu z kanálu Deezer, poslouchat zprávy z Reuters nebo si přečíst příspěvky na Facebooku a Twitteru. To vše jediným dotykem nebo hlasovými příkazy.
Fiat Tipo hatchback – UConnect s navigavicí Tom Tom

Kam vyrazíme, Tipo?

Pokud si nejste jistí, kterou cestou se vydat, nechte Fiat Tipo hatchback, aby vám podal pomocnou ruku: se systémem UConnect se 7“ dotykovou obrazovkou, navigací a službami LIVE můžete využívat mapy TomTom 3D, aktivovat aktualizované zprávy z dopravy nebo si nechat vypočítat nejrychlejší trasu do cíle pomocí TomTom IQ Routes. To vše jediným dotykem stejně jako u tabletu.
Tipo hatchback – Aplikace eco:Drive, my:Car

Stačí málo, abyste se chovali ekologicky

Je nejen atraktivní a komfortní, ale také ekologický: Fiat Tipo hatchback vám pomůže snižovat spotřebu paliva a emise pomocí aplikace eco:Drive, která analyzuje váš styl jízdy a poskytuje vám tipy k jeho zlepšení. A pokud zapomenete, kde jste zaparkovali, využijte aplikaci my:Car, jež vám pomůže najít vůz během několika málo sekund.
Fiat Tipo hatchback – Zadní parkovací kamera

Dvě oči se dívají vpřed, jedno dozadu

Fiat Tipo hatchback parkuje s lehkostí díky zadní couvací kameře integrované do systému UConnect. Neříkali jsme, že s Fiatem Tipo stačí málo, abyste získali hodně?

Akční nabídka