Tipo hatchback. Nedivíme se, že se vám z něho nechce vystoupit!          *Dostupné pouze ze skladu

CHCETE ZÍSKAT VÍCE ZA MÉNĚ?

Skvělé! Speciální edice Fiat Tipo Italia se přesně trefí do vašeho očekávání při výběru nového vozu. Edice Italia představuje nabídku celé modelové řady Fiat Tipo která zaručuje:

  • • Prvotřídní kvalitu garantovanou zárukou na 5 let
  • • Skvělou spolehlivost atmosférického čtyřválce 1,4L
  • • Pohodlí a praktičnost s úložným prostorem až 440 litrů
  • • Doplňkovou výbavu preferovanou našimi zákazníky v ceně
Zjistit více

Technologie

Fiat Tipo hatchback - UConnect

UConnect: praktický a užitečný pro vás, zábavný pro všechny ostatní

Nastupte do Fiatu Tipo hatchback a objevte řadu technologií navržených pro ještě větší potěšení z jízdy. Se systémem UConnect™  se 7“dotykovou obrazovkou v HD rozlišení a službami LIVE můžete připojit svůj telefon k bluetooth, vstupu AUX nebo USB a užít si hudbu dle svého výběru, hudbu z kanálu Deezer, poslouchat zprávy z Reuters nebo si přečíst příspěvky na Facebooku a Twitteru. To vše jediným dotykem nebo hlasovými příkazy.
Fiat Tipo hatchback – UConnect s navigavicí Tom Tom

Kam vyrazíme, Tipo?

Pokud si nejste jistí, kterou cestou se vydat, nechte Fiat Tipo hatchback, aby vám podal pomocnou ruku: se systémem UConnect se 7“ dotykovou obrazovkou, navigací a službami LIVE můžete využívat mapy TomTom 3D, aktivovat aktualizované zprávy z dopravy nebo si nechat vypočítat nejrychlejší trasu do cíle pomocí TomTom IQ Routes. To vše jediným dotykem stejně jako u tabletu.
Tipo hatchback – Aplikace eco:Drive, my:Car

Stačí málo, abyste se chovali ekologicky

Je nejen atraktivní a komfortní, ale také ekologický: Fiat Tipo hatchback vám pomůže snižovat spotřebu paliva a emise pomocí aplikace eco:Drive, která analyzuje váš styl jízdy a poskytuje vám tipy k jeho zlepšení. A pokud zapomenete, kde jste zaparkovali, využijte aplikaci my:Car, jež vám pomůže najít vůz během několika málo sekund.
Fiat Tipo hatchback – Zadní parkovací kamera

Dvě oči se dívají vpřed, jedno dozadu

Fiat Tipo hatchback parkuje s lehkostí díky zadní couvací kameře integrované do systému UConnect. Neříkali jsme, že s Fiatem Tipo stačí málo, abyste získali hodně?

Akční nabídka