Nová Panda Waze

Vydejte se nejlepší trasou díky informacím
od ostatních řidičů!

Technologie

A co vy? Už jste připojeni?

Dopřejte si zábavnou jízdu s novou Pandou Waze a exkluzivní aplikací Panda Uconnect, které ulehčí vaše cestování a každou vaši jízdu promění ve skvělý zážitek. Snadno, bezpečně a bez jakýchkoli obtíží můžete na svém chytrém telefonu integrovaném na palubě vozu ovládat hudbu, zavolat přátelům nebo třeba zkontrolovat termíny servisních prohlídek.
Kompatibilní se systémy Android a iOS.

Waze: Jste připraveni se přihlásit?

Co kdybyste i při jízdě v autě nepřestali komunikovat na svých oblíbených sociálních sítích a dostávali vždy včas všechny potřebné informace? S aplikací Panda Uconnect se automaticky stáváte součástí Waze, největší komunity motoristů na světě. Představte si tisíce uživatelů, kteří automaticky v reálném čase sdílejí dopravní informace, doporučují nejrychlejší trasy na méně frekventovaných silnicích a ještě s doporučením ohledně čerpacích stanic s nejlepšími cenami ve vašem okolí.

Připravit, pozor… Akce!

Zachyťte nejlepší okamžiky ze svých cest. S aplikací Panda Uconnect a vaším chytrým telefonem umístěným v držáku na palubní desce se můžete fotit a nahrávat se na videa přímo na palubě vozu nebo naopak natáčet silnici před vámi. Aplikace Panda Uconnect nabízí dva režimy – Parking (parkování) a Driving (jízda) –, díky kterým přizpůsobuje své rozhraní podle vaší rychlosti jízdy. Při rychlosti překračující 5 km/h můžete fotit a nahrávat videa, aniž byste je však viděli přímo na displeji vašeho telefonu. Zábava během jízdy je sice skvělá věc, ale neměla by příliš odvádět vaši pozornost od řízení.

Už nic nezapomenete

Peněženku, bundu, deštník? Jak často zapomínáte věci v autě? Jestliže něco v autě zapomenete, funkce připomínek Object Reminder aplikace Panda Uconnect vám zašle upozornění na váš chytrý telefon.

Vyzkoušejte všechny funkce Panda Uconnect™ iOS

Vyzkoušejte všechny funkce Panda Uconnect™ Android