Exteriér vozu Fiat Panda Cross 4x4

Panda Cross 4x4:
Nic jí nezastaví

Chcete objevit všechny detaily?

Panda Cross 4x4. Nejdobrodružnější člen rodiny Panda.

Technologie

Aplikace Find My Car vozu Fiat Panda Cross 4x4

UConnect

Zažijte více zabávy s Pandou City Cross a infotelematickým systémem UConnect rádio s MP3, bluetooth, funkcí audio streaming, vstupy USB a AUX nebo hlasovým ovládáním. Můžete tak ovládat svůj chytrý telefon a poslouchat přímo z něj svou oblíbenou hudbu, aniž byste museli pustit ruce z volantu.
Aplikace Find My Car vozu Fiat Panda Cross 4x4

Jednoduše technologická

Váš výběr skladeb, vaše oblíbené rozhlasové stanice, kontakty, mapy, počasí nebo aplikace Find My Car, která vám pomůže mimo jiné najít místo, kde jste zaparkovali. Vaše cesty s Pandou Cross 4x4 budou bez starostí a plné zábavy.
Informační zábava mobilních aplikací vozu Fiat Panda Cross 4x4

Ovládejte UConnect přímo ze svého chytrého telefonu

Máte-li náročný den, užijte si alespoň jízdu v autě. V Pandě Cross 4x4 můžete využívat novou technologii Panda UConnect, kterou stačí do vašeho chytrého telefonu bezplatně nainstalovat a svůj chytrý telefon používat bezpečně přímo na palubě vozu. Můžete telefonovat, poslouchat svůj výběr hudby, využívat aplikace eco:Drive a Find My Car a všechny další funkce, které usnadňují každou cestu.
Systém start-stop vozu Fiat Panda Cross 4x4

Minimální spotřeba paliva, maximální zábava

Zastavíte třeba na červenou a motor se vypne. Sešlápnete spojku a motor se ihned nastartuje. Technologie Start & Stop snižuje spotřebu paliva a emise, jako třeba další technologie nabízená v Pandě City Cross – indikátor řazení (GSI), jenž navrhuje, kdy změnit rychlost.

Akční nabídka