Výkon a bezpečnost

Zážehovŷ motor 1,2 69 k

Pro vůz Panda City Cross je k dispozici tento nový účinný motor.

51

Nejvyšší výkon

KW (K) PŘI OT./MIN

51 (69) při 5500

102

Nejvyšší točivý moment

Nm (kgm) při ot./min

102 (10,4) PŘI 3000

155

Nejvyšší rychlost

(km/h)

14,8

Zrychlení

0 -100 km/h (s)

5,8

Spotřeba paliva

(l/100 km) 

 

5,8-5,9 Kombinovaný provoz

131

Emise CO2

(g/km)

131-133

Emisní norma

Euro 6
5-stupňová manuální převodovka

Bezpečnost Cross

6 airbagů, elektronická kontrola stability ESC, ABS, ASR, ELD, systém autonomního nouzového brzdění AEB: s Pandou City Cross získáte opravdu vysokou úroveň bezpečnosti.

Bezpečnost vozu Fiat Panda City Cross

Aktivní opěrky hlavy

Panda City Cross opravdu myslí na vše, proto jsou přední opěrky hlavy vybaveny systémem „anti-whiplash“ k zabránění poranění krční páteře při nárazu zezadu.

Systém k zabránění hyperflexe vozu Panda City Cross

Stabilní na každém povrchu

Bezproblémové řízení: vaše rodina je v maximálním možném bezpečí. S Pandou budete mít díky systému elektronické kontroly stability ESC, který zahrnuje ABS, EDB, BAS a Hill Holder pro rozjezd do kopce, dokonalou kontrolu při nouzových manévrech nebo na kluzkém povrchu.

Automatický ESC vozu Fiat Panda Cross

Bezpečná okolo města

Panda City Cross ví, jak se chovat v terénu a v okolí města. Proto je vybavena systémem řízení brzd ve městě, který detekuje riziko srážky s překážkou nebo jiným vozidlem a přichází na pomoc s automatickým nouzovým zastavením.

Řízení brzd ve městě vozu Panda City Cross

Bez ohledu na podmínky...

Díky nezávislému zavěšení typu McPherson vpředu a vlečené nápravě s torzně poddajnou příčkou vzadu nabízí Panda City Cross skvělou manévrovatelnost. K tomu celoroční pneumatiky M+S a nic už vás nezastaví bez ohledu na počasí.

Pneumatiky M+S, zavěšení McPherson vozu Panda City Cross

Bezpečná i ve městě

Panda City Cross ví, jak se chovat v terénu i ve městě. Proto je vybavena systémem autonomního nouzového brzdění AEB, který prostřednictvím radarového snímače v předním nárazníku detekuje do 30 km/h vpředu jedoucí vozidlo nebo překážku a v případě potřeby zabrání nebo zmírní kolizi.

Bezpečná i ve městě