Fiat Panda City Cross

Výrazná osobnost nejen do městské džungle

Nový motor, modernizovaný vzhled, stejný nebojácný charakter

Nová Panda Waze: váš vůz jako sociální síť.
Kdo říká, že jízda nemůže být přátelská a společenská? S Pandou Waze se může každá cesta proměnit v zábavnou párty! Díky aplikaci Panda Uconnect, prostřednictvím níž se automaticky stáváte součástí Waze, největší komunity motoristů na světě, můžete fotit, natáčet videa a zůstat v kontaktu se svými přáteli!
Zjistěte více

Technologie

Uconnect Fiat Panda City Cross

Uconnect™

Zažijte více zabávy s Pandou City Cross a infotelematickým systémem UConnect rádio s MP3, bluetooth, funkcí audio streaming, vstupy USB a AUX nebo hlasovým ovládáním. Můžete tak ovládat svůj chytrý telefon a poslouchat přímo z něj svou oblíbenou hudbu, aniž byste museli pustit ruce z volantu.

Aplikace Find My Car vozu Fiat Panda City Cross

Jednoduše technologická

Váš výběr hudby, vaše oblíbené rozhlasové stanice, kontakty, mapy, počasí a dokonce i aplikace Find My Car, díky které naleznete místo, kde jste zaparkovali. Použijte kteroukoliv aplikaci, abyste si zjednodušili a zpříjemnili vaši cestu v Pandě City Cross.
Informační zábava mobilních aplikací vozu Fiat Panda City Cross

Ovládejte UConnect přímo ze svého chytrého telefonu

Máte-li náročný den, užijte si alespoň jízdu v autě. V Pandě City Cross můžete využívat novou technologii Panda UConnect, kterou stačí do vašeho chytrého telefonu bezplatně nainstalovat a svůj chytrý telefon používat bezpečně přímo na palubě vozu. Můžete telefonovat, poslouchat svůj výběr hudby, využívat aplikace eco:Drive a Find My Car a všechny další funkce, které usnadňují každou cestu.

Systém start-stop vozu Fiat Panda City Cross

Minimální spotřeba paliva, maximální zábava

Zastavíte třeba na červenou a motor se vypne. Sešlápnete spojku a motor se ihned nastartuje. Technologie Start & Stop snižuje spotřebu paliva a emise, jako třeba další technologie nabízená v Pandě City Cross – indikátor řazení (GSI), jenž navrhuje, kdy změnit rychlost.

Akční nabídka