Fiat Panda City Cross

Výrazná osobnost nejen do městské džungle

Nový motor, modernizovaný vzhled, stejný nebojácný charakter

Nový hybridní motor

Objevte svět výhod s novým hybridním motorem modelu Panda.
New Hybrid Engine

LEPŠÍ PRO ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ. LEPŠÍ PRO VÁS.

Nová hybridní technologie modelu Panda je hospodárnější, snižuje spotřebu paliva až o 30 %* a je také ekologičtější, neboť prostřednictvím nižších emisí CO2 chrání životní prostředí. Přináší rovněž finanční zvýhodnění v podobě slev na dani, vjezdu do zón s omezenou dopravou a slev na parkovném.

*Podle homologace NEDC2

THE HYBRID ENGINE

JAK FUNGUJE?

Funkce E-Assist umožňuje elektromotoru asistovat při zrychlování. S funkcemi E-Coasting a E-Breaking nemusíte dobíjet lithiovou baterii z externího zdroje. Dobije se během zpomalování a brzdění. Rozšířený systém Start & Stop vypíná spalovací motor v rychlostech pod 30 km/h, což přispívá k další úspoře paliva*.

VŠE NA OČÍCH

Přístrojový panel Pandy Hybrid vám umožní neustále sledovat všechny informace o vozidle a využívat hybridní motor a baterie co nejlépe. Poskytne vám rovněž doporučení, kdy přeřadit a kdy využívat funkci Neutral (bez spotřebovávání paliva v rychlostech pod 30km/h). Přístrojový panel jasně ukazuje, kdy se baterie dobíjí a akumuluje energii, díky čemuž máte neustále přehled o stavu jejího nabití a tocích energie.

Technologie

Uconnect Fiat Panda City Cross

Uconnect™

Zažijte více zabávy s Pandou City Cross a infotelematickým systémem UConnect rádio s MP3, bluetooth, funkcí audio streaming, vstupy USB a AUX nebo hlasovým ovládáním. Můžete tak ovládat svůj chytrý telefon a poslouchat přímo z něj svou oblíbenou hudbu, aniž byste museli pustit ruce z volantu.

Aplikace Find My Car vozu Fiat Panda City Cross

Jednoduše technologická

Váš výběr hudby, vaše oblíbené rozhlasové stanice, kontakty, mapy, počasí a dokonce i aplikace Find My Car, díky které naleznete místo, kde jste zaparkovali. Použijte kteroukoliv aplikaci, abyste si zjednodušili a zpříjemnili vaši cestu v Pandě City Cross.
Informační zábava mobilních aplikací vozu Fiat Panda City Cross

Ovládejte UConnect přímo ze svého chytrého telefonu

Máte-li náročný den, užijte si alespoň jízdu v autě. V Pandě City Cross můžete využívat novou technologii Panda UConnect, kterou stačí do vašeho chytrého telefonu bezplatně nainstalovat a svůj chytrý telefon používat bezpečně přímo na palubě vozu. Můžete telefonovat, poslouchat svůj výběr hudby, využívat aplikace eco:Drive a Find My Car a všechny další funkce, které usnadňují každou cestu.

Systém start-stop vozu Fiat Panda City Cross

Minimální spotřeba paliva, maximální zábava

Zastavíte třeba na červenou a motor se vypne. Sešlápnete spojku a motor se ihned nastartuje. Technologie Start & Stop snižuje spotřebu paliva a emise, jako třeba další technologie nabízená v Pandě City Cross – indikátor řazení (GSI), jenž navrhuje, kdy změnit rychlost.

Akční nabídka