Panda je k dispozici pro každého

Panda je k dispozici pro každého

Chcete objevit všechny detaily?

Originální, promyšlená a překvapivě účinná: to je Panda. Auto, které se vyvíjí a přitom zůstává věrné samo sobě.

Technologie

Fiat Panda – Informační zábava Uconnect

Více zábavy a bezpečnosti s UConnect

Užijte si zábavu. Nová Panda vám přináší nejmodernější technologie, jako infotelematický systém UConnect rádio s bluetooth, funkcí audio streaming, vstupy USB a AUX (podle výbavy vozidla). Můžete poslouchat hudbu a ovládat další funkce vozu pouhým dotykem nebo hlasovým příkazem.
Fiat Panda - rádio, informační zábava

Jednoduše technologická

Váš výběr skladeb, vaše oblíbené rozhlasové stanice, kontakty, mapy, počasí nebo aplikace My Car, která vám pomůže mimo jiné najít místo, kde jste zaparkovali. Vaše cesty s Pandou budou bez starostí a plné zábavy.
Fiat Panda - mobilní aplikace, informační zábava

Ovládejte UConnect přímo ze svého chytrého telefonu

Stačí si do vašeho chytrého telefonu bezplatně nainstalovat aplikaci Panda UConnect a telefon můžete používat bezpečně přímo na palubě vozu. Můžete telefonovat, využívat aplikace eco:Drive a My Car nebo poslouchat svůj výběr hudby. S novou Pandou bude každý výlet nezapomenutelný.
Fiat Panda – start-stop

Minimální spotřeba paliva, maximální zábava

Zastavíte třeba na červenou a motor se vypne. Sešlápnete spojku a motor se ihned nastartuje. Technologie Start & Stop* snižuje spotřebu paliva a emise, jako třeba další technologie nabízená v Pandě – indikátor řazení (GSI), jenž navrhuje, kdy změnit rychlost.

*Nedostupné na LPG a CNG verzi.

Akční nabídka