Prostorné, všestranné a odolné. Doblò je vůz pro přepravu osob, který nepotřebuje žádné další doporučení.

Volby

Fiat Doblò Vysoká střecha

Potřebujete nad hlavou dalších 27 cm?

Pro dosažení většího prostoru nepotřebujete delší vůz: Doblò High Roof je o 27 cm vyšší než standardní verze bez prodloužení o jediný milimetr.
Fiat Doblò High Roof Autonomy

Svobodné cestování

Doblò High Roof je rovněž konfigurovatelné pro přepravu osob na kolečkových křeslech a spadá do programu mobility skupiny Fiat nazvaného Autonomy Services.
Fiat Doblò High Roof Box

Zkuste jej naplnit

Naplňte jej čímkoliv co se vám zlíbí: Doblò High Roof nabízí kapacitu 3200 litrů, pět sedadel a výšku ložné plochy 55 cm od povrchu vozovky, což jej činí přístupnějším. Výsledný prostor vás nadchne, ovšem otázkou je, zda jej dokážete naplnit?

Technologie

Fiat Doblò Infotelematika Uconnect

Jste připravení na velkou cestu?

Na palubě modelu Fiat Doblò můžete cestovat ve větším stylu díky systému Uconnect s 5palcovou dotykovou barevnou obrazovkou, která umožňuje poslech rádia, MP3 formátů nebo playlistů z vašeho chytrého telefonu pomocí vstupů USB a AUX.
Fiat Doblò Infotelematika, technologie

Buďte během jízdy live

Cestujte online se službami Uconnect LIVE pro Fiat Doblò. Procházejte svůj účet na Twitteru nebo facebooku, poslouchejte online rádia nebo vstupujte do knihovny s více než 35 miliony skladeb na Deezer. Případně můžete poslouchat aktuální zprávy z Reuters.
Fiat Doblò Ecodrive

Může být vozidlo ekologické?

Doblò využívá méně pohonných hmot díky aplikaci eco:Drive. Ta sleduje vaše řidičské návyky, analyzuje spotřebu a emise vašeho modelu Doblò a poskytuje doporučení pro ekologičtější jízdu.
Fiat Doblò Digitální rádio s navigací

Kam byste jeli bez navigace?

Volitelně je v modelu Fiat Doblò nabízen systém Uconnect NAV, digitální rádio s dotykovou obrazovkou a navigací s předinstalovanými mapami všech hlavních evropských zemí. Pro bezpečné cestování s rodinou.