500X City Look: SUV s elegantním a ikonickým designem

500X City Look: SUV s elegantním a ikonickým designem

Ideální spojení krásy a podstaty s odvážnou povahou, výrazným designem a revoluční SUV technikou.

500X S-Design: S&X appeal

Kombinace nezaměnitelného stylu, neodolatelného kouzla a úchvatného vzhledu. Vaše další vozidlo spojuje Smyslnost verze S-Design s bujností modelu 500X a vytváří tak neodolatelný sex appeal: váš.

Zjistit více

Technologie

Fiat 500X City Look Infotelematika

Infotelematika

5“ nebo 6,5“ dotyková obrazovka, ovladače na volantu, Bluetooth, audio streaming, aplikace eco:Drive a řada dalších infotelematických funkcí systému UConnect. Model 500X City Look nabízí všechny technologie, které jsou zapotřebí pro dokonalý požitek z jízdy.

Fiat 500X City Look Systém Uconnect

Systém UConnect

Infotelematický systém UConnect modelu 500X City Look je nabízen ve třech verzích.

UConnect rádio s 3,5“ dotykovou obrazovkou se vstupy USB a AUX, UConnect NAV s 5“ dotykovou obrazovkou s digitálním rádiem DAB a navigací a UConnect NAV s 6,5“ dotykovou obrazovkou v HD rozlišení a 3D navigací.

Fiat 500X City Look Uconnect Live

Uconnect™ LIVE

Řada služeb systému UConnect LIVE přispívá ke špičkovému, až nepoznanému zážitku z jízdy. UConnect LIVE zahrnuje služby TomTom LIVE, které poskytují aktualizované informace o dopravě, počasí a další potřebné informace týkající se vaší cesty. Můžete se rovněž těšit na dokonalý výběr hudby díky aplikacím TuneIn a Deezer přinášející přes 100 000 internetových rádií a knihovnu s více než 35 miliony skladeb. A k tomu všemu jsou k dispozici i nejnovější zprávy ze světa Reuters.

Fiat 500X City Audiosystém Beats

Audiosystém Beats™

Užít si naplno emoce z hudby můžete v modelu 500X City Look díky špičkového audiosystému Beats. S 9 reproduktory a zesilovačem o výkonu 500 W zažijete vzrušující, plný zvuk, který je navíc dokonale čistý.

Fiat 500X City Look Bezklíčová technologie

Bezklíčový vstup a startování

Díky bezklíčové technologii můžete nastoupit a odjet s modelem 500X City Look, aniž byste museli vyjmout klíč z kapsy.

500X City Look Bi-xenonové světlomety

Automatické dálkové a potkávací světlomety, bi-xenonová technologie

Optimální viditelnost zaručují aktivní systémy, které zapínají a vypínají světlomety podle okolních světelných podmínek a provozu. Viditelnost ještě více zlepšují xenonové světlomety poskytující jasnější světlo, jež je lidskému oku přirozenější.