500X S-Design

500X S-Design: S&X appeal

Smyslnost verze S-Design a bujnost modelu 500X.

Technologie

Fiat 500X S-Design Multimédia

Infotelematika

Infotelematický systém UconnectTM činí život na palubě zábavnějším a jednodušším: 5 až 6,5“ dotyková obrazovka, Bluetooth, Audio streaming, vstupy USB a AUX, ovládáním volantu nebo LIVE službami.
Fiat 500X S-Design Systém Uconnect

Systém Uconnect

500X S-Design vám umožňuje vybrat si z několika možností, od verze UConnect rádia s 5“ dotykovou obrazovkou, které lze navíc obohatit funkcí DAB nebo navigací nebo nejvyspělejším UConnect rádiem s 6.5“ dotykovou obrazovkou a 3D navigací.
Fiat 500X S-Design Uconnect Live

UConnect™ LIVE

Řada služeb systému UConnect™ LIVE přispívá k nepoznanému a špičkovému zážitku z jízdy. Ty zahrnují služby TomTom LIVE, které poskytují aktualizované informace o dopravě, počasí a další potřebné informace týkající se vaši cesty. Můžete se rovněž těšit na společnost hudby díky aplikacím TuneIn a Deezer, které přinášejí přes 100 000 internetových rádií a knihovnu s více než 35 miliony skladeb. A k tomu všemu jsou k dispozici i nejnovější zprávy ze světa Reuters.
Fiat 500X S-Design Audio systém Beats

Audio systém Beats™

Užít si emoce z hudby naplno můžete v modelu 500X S-Design díky špičkového audio systému Beats. S 9 reproduktory a zesilovačem o výkonu 500 W zažijete vzrušující plný zvuk, který je navíc dokonale čistý.
Fiat 500X S-Design Bezklíčová technologie

Bezklíčový vstup a start

Díky bezklíčové technologii můžete nastoupit a odjet s modelem 500X S-Design aniž byste museli vyjmout klíč z kapsy.
Bi-xenon 500X S-Design Světlomety

Automatické přepínání dálkových a potkávacíchsvětlomety, bi-xenonová technologie

Optimální viditelnost zaručují aktivní systémy, které zapínají a vypínají světlomety podle okolních světelných podmínek a provozu, které jsou dostupné za příplatek. Viditelnost ještě více zlepšují xenonové světlomety, které poskytují jasnější světlo, které je lidskému oku přirozenější.