500X Off-Road Look: il SUV 4x4 audace e pronto all’avventura

500X Off-Road Look: il SUV 4x4 audace e pronto all’avventura

Výrazný, bohatě vybavený a vždy o krok před ostatními. Model 500X Off-Road Look je ideální pro všechny typy cest. Zvláště ty, které vedou mimo vozovky.

500X S-Design: S&X appeal

Kombinace nezaměnitelného stylu, neodolatelného kouzla a úchvatného vzhledu. Vaše další vozidlo spojuje Smyslnost verze S-Design s bujností modelu 500X a vytváří tak neodolatelný sex appeal: váš.

Zjistit více

Technologie

Fiat 500X Off-Road Look Infotelematika

Infotelematika

5“ nebo 6,5“ dotyková obrazovka, ovladače na volantu, bluetooth, audio streaming, aplikace eco:Drive a řada dalších infotelematických funkcí systému UConnect: model 500X Off-Road Look nabízí všechny technologie, které jsou zapotřebí pro dokonalý požitek z jízdy.
500X Off-Road Look Systém Uconnect

Systém UConnect

Infotelematický systém UConnect modelu 500X Off-Road Look je nabízen ve třech verzích. UConnect rádio s 5“ dotykovou obrazovkou se vstupy USB a AUX, UConnect NAV s 5“ dotykovou obrazovkou s digitálním rádiem DAB a navigací a UConnect NAV s 6,5“ dotykovou obrazovkou v HD rozlišení a 3D navigací.
500X Off-Road Look UConnect LIVE

Uconnect™ LIVE

Řada služeb systému UConnect LIVE přispívá ke špičkovému, až nepoznanému zážitku z jízdy. UConnect LIVE zahrnuje služby TomTom LIVE, které poskytují aktualizované informace o dopravě, počasí a další potřebné informace týkající se vaší cesty. Můžete se rovněž těšit na dokonalý výběr hudby díky aplikacím TuneIn a Deezer přinášející přes 100 000 internetových rádií a knihovnu s více než 35 miliony skladeb. A k tomu všemu jsou k dispozici i nejnovější zprávy ze světa Reuters.
Fiat 500X Off-Road Look Audiosystém Beats

Audiosystém Beats™

Užít si emoce z hudby naplno můžete v modelu 500X Off-Road Look díky špičkovému audiosystému Beats. S 9 reproduktory a zesilovačem o výkonu 500 W zažijete vzrušující, plný zvuk, který je navíc dokonale čistý.
Fiat 500X Off-Road Look Bezklíčová technologie

Bezklíčový vstup a startování

Díky bezklíčové technologii můžete nastoupit a odjet s modelem 500X Off-Road Look, aniž byste museli vyjmout klíč z kapsy.
500X Off-Road Look Bi-xenonové světlomety

Automatické dálkové a potkávací světlomety, bi-xenonová technologie

Optimální viditelnost zaručují aktivní systémy, které zapínají a vypínají světlomety podle okolních světelných podmínek a provozu. Viditelnost ještě více zlepšují xenonové světlomety poskytující jasnější světlo, které je lidskému oku přirozenější.