500L S-Design

Pro ty, jež chtějí mít styl,
prostorný interiér a sportovní design

Technologie

Fiat 500L S design - Uconnect 7” HD NAV

Vždycky víte, kam jet

Zásluhou integrovaného navigačního systému TomTom, který je nabízen v rámci volitelné výbavy, budete mít nejaktuálnější mapy vždy k dispozici. Výběr trasy je nyní ještě jednodušší s novým infotelematickým systémem UconnectTM se 7palcovou dotykovou obrazovkou v HD rozlišení, navigací a službami LIVE.
Fiat 500L S design - Tlačítky na volantu

Vše pod kontrolou

Tlačítky na volantu snadno a bezpečně ovládejte rádio i funkce přístrojového panelu, aniž byste museli odtrhnout zrak od vozovky a přestali se soustředit na řízení. Navíc prostřednictvím hlasového ovládání Siri® Eyes Free* máte možnost hands-free ovládat váš iPhone.

* Funkce Siri® Eyes Free vyžaduje kompatibilní telefon iPhone s technologií Siri
Fiat 500L S design - UconnectTM 7“ HD LIVE

Uconnect™ 7“ HD LIVE

Infotelematický systém Uconnect™ se 7palcovou dotykovou obrazovkou v HD rozlišení a službami LIVE nabízí vše, co na svých cestách potřebujete. Připojte k němu váš chytrý telefon a využívejte řadu aplikací palubního systému:
  • eco:Drive pro monitorování stylu jízdy a úsporu paliva,
  • my:Car pro kontrolu stavu vozidla (i vzdáleně přes váš chytrý telefon) a zapamatování místa, kde parkujete.
Apple CarPlay* ve standardní výbavě

Funkce zrcadlení chytrého telefonu ve standardní výbavě

Nový model 500L S-Design podporuje aplikaci zrcadlení chytrého telefonu Apple CarPlay*, která představuje nejchytřejší a nejbezpečnější způsob používání vašeho iPhone za volantem. Se základními funkcemi a hlavními aplikacemi upravenými k prohlížení v systému CarPlay na obrazovce vozu získáte přístup k navigaci, volání, zasílání a přijímání zpráv a poslechu hudby, aniž byste se museli přestat soustředit na řízení. Díky aplikaci Siri můžete používat hlavní funkce vašeho chytrého telefonu i prostřednictvím hlasového ovládání. Navíc samozřejmě můžete využívat dotykovou obrazovku nebo ovládací prvky na volantu.*Aplikace Apple CarPlay není dosud oficiálně podporována na českém trhu.
Android Auto™* ve standardní výbavě

Funkce zrcadlení chytrého telefonu ve standardní výbavě

500L S-Design je rovněž kompatibilní s funkcí zrcadlení chytrého telefonu Android AutoTM* usnadňující přístup k obsahu a aplikacím ve vašem telefonu za volantem, a to jednoduchým a bezpečným způsobem. Uživatelsky přívětivé rozhraní modelu 500L S-Design umožňuje prohlížet aplikace na obrazovce ve formě snadno čitelných stránek. Aplikace Google Maps vám zajišťuje přístup k informacím o provozu v reálném čase a ještě mnohem více. Díky pokročilé hands-free technologii můžete volat a odesílat i přijímat zprávy, aniž byste museli pustit volant z rukou.*Aplikace Android AutoTM  není dosud oficiálně podporována na českém trhu