Nový Fiat 500L
Mirror

Vůz pro rodiny generace 2.0

New 500L Mirror Cross

Fiat 500L Cross Mirror

Crossover on the outside, hi-tech on the inside.

The 500L Mirror is now available with Cross trim, so you can flaunt an authentic crossover look in a car upgraded with the latest generation UconnectTM technology. Stay connected wherever the road takes you.
Mopar® Map Care

Interior and technology

Just drive and let your car take care of the rest.

Inside the new 500L Mirror Cross, everything has been designed with your driving pleasure in mind.Get ready to travel in style with comfortable and refined interior details, such as the painted dashboard in Nero Cinema black or Bianco Gelato white and the premium-quality black fabric seats.
And thanks to the Uconnect radioTM with 7” touchscreen, which is compatible with Android AutoTM and supports Apple CarPlay, you can always count on a reliable companion for your next adventure. All you have to do is pick the destination.

Zdroj informací a zábavy

Fiat 500L Mirror UConnect

UConnect s navigací

Budoucnost patří technologiím, které se stávají věcmi základní potřeby. Proto je model 500L Mirror vybavený systémem  UConnect se 7“ dotykovou obrazovkou s vysokým rozlišením a technologií Bluetooth podporující rovněž přenos zvuku.

Vestavěný navigační systém TomTom se službami LIVE navíc nabízí přístup k informacím aktualizovaným v reálném čase, ať už jde o počasí, dopravní situaci, rychlostní radary nebo online vyhledávání bodů zájmu TomTom Places.

Jednoduše nahlas vyslovte, kam chcete jet, a 500L Mirror vám ukáže cestu.

TFT displej Fiat 500L Mirror

TFT displej

Sledujte všechny své cesty pomocí efektivního nástroje založeného na špičkové technologii. Vestavěný 3,5“ TFT displej vašeho 500L Mirror se vám rychle stane nepostradatelným průvodcem na cestách. Na digitální obrazovce se zobrazují užitečné informace ve formě čísel a ukazatelů, včetně otáčkoměru, rychloměru, teploměru a indikátoru řazení převodových stupňů, který doporučuje moment přeřazení.