Skip to content Skip to navigation

Nový Fiat 500L
Mirror

Vůz pro rodiny generace 2.0

Fiat 500L Mirror Cross

Fiat 500L Cross Mirror

Crossover nabitý pokročilými infotelematickými funkcemi

500L Mirror lze nyní pořídit i ve výbavě Cross. Užijete si tak vůz s originálním vzhledem crossoveru nabitý nejmodernějšími technologiemi UconnectTM. Zůstanete připojeni všude tam, kam vás cesta zavede.

Mopar® Map Care

Interiér a technologie

Věnujte se pouze řízení a váš vůz se postará o zbytek

Nad designem interiéru modelu 500L Mirror Cross vaše srdce zaplesá.

Připravte se na stylovou jízdu s komfortními a propracovanými detaily, mezi něž patří palubní deska v černé nebo bílé barvě a černá textilní sedadla prémiové kvality.

Infotelematický systém UconnectTM se 7" dotykovou obrazovkou, který je kompatibilní s funkcemi Android AutoTM a Apple CarPlay, bude vaším spolehlivým společníkem na všech cestách za dobrodružstvím. Stačí si jen vybrat cíl.

Zdroj informací a zábavy

Fiat 500L Mirror UConnect

UConnect s navigací

Budoucnost patří technologiím, které se stávají věcmi základní potřeby. Proto je model 500L Mirror vybavený systémem  UConnect se 7“ dotykovou obrazovkou s vysokým rozlišením a technologií Bluetooth podporující rovněž přenos zvuku.

Vestavěný navigační systém TomTom se službami LIVE navíc nabízí přístup k informacím aktualizovaným v reálném čase, ať už jde o počasí, dopravní situaci, rychlostní radary nebo online vyhledávání bodů zájmu TomTom Places.

Jednoduše nahlas vyslovte, kam chcete jet, a 500L Mirror vám ukáže cestu.

TFT displej Fiat 500L Mirror

TFT displej

Sledujte všechny své cesty pomocí efektivního nástroje založeného na špičkové technologii. Vestavěný 3,5“ TFT displej vašeho 500L Mirror se vám rychle stane nepostradatelným průvodcem na cestách. Na digitální obrazovce se zobrazují užitečné informace ve formě čísel a ukazatelů, včetně otáčkoměru, rychloměru, teploměru a indikátoru řazení převodových stupňů, který doporučuje moment přeřazení.