Nový Fiat 500L
Mirror

Vůz pro rodiny generace 2.0

Zdroj informací a zábavy

Fiat 500L Mirror UConnect

UConnect s navigací

Budoucnost patří technologiím, které se stávají věcmi základní potřeby. Proto je model 500L Mirror vybavený systémem  UConnect se 7“ dotykovou obrazovkou s vysokým rozlišením a technologií Bluetooth podporující rovněž přenos zvuku.

Vestavěný navigační systém TomTom se službami LIVE navíc nabízí přístup k informacím aktualizovaným v reálném čase, ať už jde o počasí, dopravní situaci, rychlostní radary nebo online vyhledávání bodů zájmu TomTom Places.

Jednoduše nahlas vyslovte, kam chcete jet, a 500L Mirror vám ukáže cestu.

Mopar® Map Care

Mopar® Map Care

Mopar® Map Care je služba, která vám umožní aktualizovat mapy vašeho navigačního systému (bezplatně během prvních tří let).

Se službou Mopar® Map Care máte přístup k aktualizovaným mapám každé tři měsíce. Pro aktualizaci map navštivte svého prodejce.

TFT displej Fiat 500L Mirror

TFT displej

Sledujte všechny své cesty pomocí efektivního nástroje založeného na špičkové technologii. Vestavěný 3,5“ TFT displej vašeho 500L Mirror se vám rychle stane nepostradatelným průvodcem na cestách. Na digitální obrazovce se zobrazují užitečné informace ve formě čísel a ukazatelů, včetně otáčkoměru, rychloměru, teploměru a indikátoru řazení převodových stupňů, který doporučuje moment přeřazení.