500C

500C

LOUNGE
STAR
ROCKSTAR
SPECIÁLNÍ SÉRIE
HYBRID LAUNCH EDITION
SPECIÁLNÍ SÉRIE
DOLCEVITA HYBRID

LOUNGE

Objevte kultovní městský vůz, který je stejně individuální jako vy. Vychutnejte si zrcátka v barvě karoserie, volant čalouněný eko kůží s ovladači audiosystému a Uconnect rádio se 7" dotykovým displejem a funkcí zrcadlení chytrého telefonu.

Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka v barvě karoserie

Čalouněný volant eko kůží s ovladači audiosystému

Funkce zrcadlení chytrého telefonu

Zadní parkovací senzory


STAR

500C Star nabízí víc než jen oslnivý vzhled. Je jedinečným městským vozem s osobitostí. Dopřejte si eleganci a styl prostřednictvím 16” kol z lehkých slitin, chromovaných prvků na náraznících, textilních sedadel s prvky z eko kůže jako i palubní desky v bílém nebo bordovém odstínu.

16‘‘ kola z lehkých slitin

Chromované prvky na náraznících

Textilní sedadla s prvky z eko kůže

Bílá nebo bordová čelní část palubní desky

Zadní parkovací senzory


ROCKSTAR

Chcete se cítit jako rock star? Pak je pro vás tento vůz ten pravý. Vstupte na scénu s 16” koly z lehkých slitin, hliníkovými prahovými lištami a vychutnejte si komfort textilních sedadel s prvky z eko kůže.

16‘‘ kola z lehkých slitin

Hliníkové prahové lišty

Textilní sedadla s prvky z eko kůže

Zadní parkovací senzory

HYBRID LAUNCH EDITION

Objevte novou speciální edici 500C Hybrid Launch Edition, která kromě nového hybridního motoru vyniká sedadly, jejichž čalounění je vyrobeno z vláken SEAQUAL™ YARN z recyklovaných plastů vylovených z moře, a také jedinečnou metalickou barvou karoserie Goccia di Rugiada, tedy kapka rosy.

Interiér Launch Edition

Logo Hybrid

16" kola z lehkých slitin

Zadní parkovací senzory


DOLCEVITA HYBRID

Vybavte si kabriolet 500C paketem Dolcevita a váš život bude vždy sladký. Dopřejte si Dolce Vita a pocit jako na italské Riviéře každý den. Užívejte si plátěnou stahovací střechu s bílo-modrými pruhy, palubní desku s čelní částí v elegantním dřevěném provedení nebo sedadla čalouněná kůží s proutěným vzorem středové části. Dokonalý vzhled pak už jen doplňuje červeno-bílý pruh kolem celého vozu a 16“ kola z lehkých slitin v bílé barvě s diamantovou úpravou.

Nový hybridní motor

Plátěná střecha s bílo-modrými pruhy a červeným logem 500

Dřevěná čelní část palubní desky

Speciální sedadla čalouněná kůží ve slonovinové barvě s červeným lemováním a logem 500

Červeno-bílo-červená linka kolem celého vozu

16“ kola z lehkých slitin Dolcevita v bílé barvě s diamantovou úpravou


Dostupné barvy

placeholder Bíla Gelato

NOVÝ D-FENCE PAKET PRO VAŠI BEZPEČNOST

Nový D-FENCE paket obsahuje 3 produkty, které pomáhají udržet interiér vozidla dokonale čistý: antialergenní kabinový filtr zachycující až 98% nečistot přicházejících zvenčí, čistič vzduchu s HEPA filtrem, který čistí vzduch uvnitř a UV lampu odstraňující z povrchů interiéru až 99% bakterií.

CASA 500


Skutečná cesta virtuálním muzeem, která odhaluje úchvatnou historii modelu 500. Od první generace z roku 1957 po novou 500 «la Prima».

Navštívit Casa 500

Objevte všechny speciální série