500C: A me gli occhi, cielo

500C: A me gli occhi, cielo

Smělejší a svůdnější než kdy předtím, ale se stejným duchem svobody. To je Fiat 500C, neodolatelný malý kabriolet.

Fiat 500 Collezione: unique style details.

Fiat 500 Collezione: jedinečné stylové detaily

Tato nová speciální série ikonické pětistovky, která vždy určovala módní trendy, zaujme především svými detaily, módními a stylovými kombinacemi a svobodou jízdy s otevřeným nebem nad hlavou v exkluzivní verzi cabrio.

Vítejte na palubě nového vzoru elegance a stylu.
Další informace
500 collezione fall

Fiat 500 Collezione: styled by L’Uomo Vogue

Se změnou sezony se mění také módní preference. Avšak třída a styl zůstávají stejné. Seznamte se s modelem 500 Collezione Fall-Winter, inspirovaným barvami podzimu a zimy. Perfektní mix stylu a osobitosti díky promyšleným detailům, jako jsou nové dvoubarevné provedení karoserie Brunello a exkluzivní 16″ kola z lehkých slitin v měděné barvě.
Objevte více

Infotainment

Fiat 500C Uconnect™ Link

Uconnect™ Link

Užijte si slunce, zábavu a surfování – online, samozřejmě — s technologií UConnect.

Fiat 500C Služby UConnect LIVE

Služby UConnect™ LIVE

S infotelematickým systémem UConnect a službami UConnect LIVE je jízda ještě zábavnější. Nepřestávejte komunikovat ani v autě na svém profilu na Facebooku nebo na Twitteru. Poslouchejte 43 miliónů skladeb z Deezeru, 100 000 stanic na TuneIn nebo aktuální zprávy z Reuters. Najděte svůj zaparkovaný vůz pomocí funkce my:Car a sledujte svou spotřebu paliva v aplikaci eco:Drive. Připojte si telefon nebo jiné zařízení přes USB nebo AUX a používejte pohodlně ovládání audiosystému na volantu.

Se systémy UConnect a UConnect LIVE už nikdy nebudete off-line.

Fiat 500C Audiosystém Beats

Audiosystém Beats

Slunce, zábava a hudba. Máte rádi hudbu a toužíte po kvalitním zvuku? V tom případě můžete zvolit 8kanálový Hi-Fi audiosystém Beats s DSP zesilovačem, 6 reproduktory a subwooferem o celkovém výkonu 440 W.

Systém Beats je zde vyvinut ve spolupráci se zakladateli značky Beats – legendárním rapperem a producentem Dr. Dre a ředitelem společnosti  Interscope Geffen A&M Records a producentem Jimmy Lovinem. Představuje pečlivé spojení umění a vědy, neboť zkušenosti získané ze studia pomohly optimalizovat zvuk, který činí systém Beats tak jedinečným.

Fiat 500C Navigace TomTom

Nemusíte se orientovat podle hvězd

S modelem 500C se už nikdy neztratíte. Díky systému UConnect rádio s navigací můžete využít výhod služeb LIVE a TomTom, včetně 3D map TomTom a informací v reálném čase o dopravě, počasí, radarech a bodech zájmu.
Navigace podle hvězd se staženou střechou je sice do jisté míry romantická, ale s TomTom si to užijete víc.

500C Technologie eco:Drive

Jeďte, kam vás srdce povede

Fiat 500C vás bude nejen bavit, ale navíc s ním můžete ušetřit za palivo a snižovat emise CO2. Aplikace eco:Drive totiž v reálném čase zobrazuje jízdní tipy, a to na základě analýzy vašeho jízdního stylu. Navíc díky službě UConnect LIVE si můžete vaše nahrané údaje a hodnoty z jízdy zpětně prohlédnout a zhodnotit ve vašem profilu na svém chytrém telefonu nebo počítači.

Packs

Fiat 500 City Pack

City Pack

Jízda městem nikdy nebyla bezpečnější a snadnější. Městský provoz, déšť, špatná viditelnost: model 500C nabízí dokonalé řešení pro vytvoření jedinečného zážitku z vaší jízdy.

 • Zadní parkovací asistent
 • Rain sensors
 • sensors
Fiat 500 Style Pack

Style Pack

Tajemství jedinečného stylu spočívá v zaměření se na detail. Paket Style je tím pravým, co ještě zdokonalí styl vašeho 500C. Vystupte z davu a hleďte zpříma!

 • Tinted rear windows
 • 500 logo on the side mouldings
 • Chrome finish on hood
Fiat 500 Comfort Pack

Comfort Pack

Každý kompromis vás vzdaluje od skutečného pohodlí. Zvolte proto paket Comfort, který pohodlí na palubě vašeho 500C posune o řád výš. Vytvořte si prostor, který splňuje všechny vaše představy o komfortu.

 • Seats with adjustable height
 • 50/50 split and folding rear seat
 • Seat pocket
 • Fiat 500 mats
Fiat 500 Uconnect™ Link Pack

Uconnect™ Link Pack

Nejpokročilejší technologie pro vytvoření jedinečné atmosféry uvnitř vašeho 500C. Dokonalý zvuk audia a stálé připojení jednoduchým dotykem na obrazovce umocní vaše zážitky z jízdy.

 • Uconnect ™ 7"  HD LIVE
 • 2 additional speakers
Fiat 500 DAB Uconnect™ Link Pack

DAB Uconnect™ Link Pack

Zapomeňte na problémy se signálem nebo na rušivé zvuky při poslechu rádia. S digitální rádiovou technologií DAB, průkopníkem v oblasti audiosystémů, si vyberte svou oblíbenou skladbu a nechte se obklopit bohatým zvukem linoucím se z reproduktorů. Navíc díky funkci mirroring je váš telefon stále připojen a vy můžete bezpečně komunikovat se světem.

 • Uconnect™ 7" HD LIVE with DAB radio function
 • 2 additional speakers
Fiat 500 NAV & DAB Uconnect™ Link Pack

NAV & DAB Uconnect™ Link Pack

Při poslechu své oblíbené hudby se můžete nechat unést a ztratit pojem o čase a prostoru. Díky navigaci se však nikdy neztratíte a vždy se dostanete do cíle pomocí map a pokynů zobrazovaných na obrazovce UConnect. Navíc nemusíte nikdy vypínat hudbu, kterou jste si vybrali jako svého společníka na cestě.

 • Uconnect™ 7’’ HD NAV LIVE and DAB
 • 2 additional speakers