Hvězdná obloha nad vámi a nezaměnitelný styl 500 všude kolem vás. Seznamte se s nejmódnějším městským vozem na světě. Jeden naprosto nezaměnitelný styl a celá řada osobitostí.

Dotkněte se nebe v oblasti stylu prostřednictvím nových výbav Pop, Lounge a nové zářící vrcholné verze 500 Star.

Vstupte do nové dimenze sportovnosti na palubě verze 500 Sport a 500 Rockstar a vyrazte do ulic s okouzlujícím stylem.

Nový Fiat 500 Dolcevita


Existuje jen jeden způsob, jak prožít nejzábavnější a nejexkluzivnější léto svého života. Tím je nový Fiat 500 Dolcevita. Stáhněte bílo-modrou potištěnou plátěnou střechu a relaxujte v nových sedadlech s proutěným vzorem, jako na plážových lehátcích na italské Riviéře.

ZJISTIT VÍCE
Fiat 500 Collezione: unique style details.

Fiat 500 Collezione: jedinečné stylové detaily

Tato nová speciální série ikonické pětistovky, která vždy určovala módní trendy, zaujme především svými detaily, módními a stylovými kombinacemi a svobodou jízdy s otevřeným nebem nad hlavou v exkluzivní verzi cabrio.

Vítejte na palubě nového vzoru elegance a stylu.
Další informace
500 collezione fall

Fiat 500 Collezione: styled by L’Uomo Vogue

Se změnou sezony se mění také módní preference. Avšak třída a styl zůstávají stejné. Seznamte se s modelem 500 Collezione Fall-Winter, inspirovaným barvami podzimu a zimy. Perfektní mix stylu a osobitosti díky promyšleným detailům, jako jsou nové dvoubarevné provedení karoserie Brunello a exkluzivní 16″ kola z lehkých slitin v měděné barvě.
Objevte více

Multimédia

Hvězdy ještě nikdy nebyly jasnější
Fiat 500C multimedia radio technology

Inteligentní funkce pro váš telefon – Android AutoTM

Snadné připojení vašeho chytrého telefonu k modelu 500C díky multimediálnímu systému UconnectTM 7" HD s funkcí Android AutoTM. Uživatelsky přívětivé rozhraní dovoluje snadnou obsluhu map, hudby, kontaktů a mnoho dalšího, to vše bez ohrožení vaší bezpečnosti.


S Android AutoTM můžete poslouchat Apple Music a streamovat 50 milionů skladeb zcela bez reklam. To je doslova nekonečný playlist.Pro přehled kompatibilních zařízení klikněte zde
https://www.android.com/intl/en_en/auto/Android, Android AutoTM, Google Play a další značky jsou ochrannými obchodními známkami společnosti Google Inc.

Fiat 500C TomTom navigator

Mopar® Connect

Obsluhujte funkce svého vozu přímo z chytrého telefonu: díky aplikaci Uconnect

LIVE. Díky ní můžete snadno kontrolovat stav a pohyb svého modelu 500C, najít místo, kde jste zaparkovali, zamykat dveře a mnoho dalšího. Kromě toho vás systém upozorní, že jste si ve vozidle zapomněli něco důležitého.