500C: A me gli occhi, cielo

500C: A me gli occhi, cielo

Smělejší a svůdnější než kdy předtím, ale se stejným duchem svobody. To je Fiat 500C, neodolatelný malý kabriolet.

Fiat 500 Anniversary: forever young since 1957


Fiat 500 oslavuje své 60leté výročí touto exkluzivní limitovanou edicí v nádherném elegantním provedení, jež nabízí interiér v retro stylu doplněný o nejnovější technologie. Prvotřídní kvalita a výjimečná image.
K dispozici výlučně ve verzi cabrio.

Zjistit více

Technologie

Fiat 500C Infotelematika

Malý vůz, velké technologie

Užijte si slunce, zábavu a surfování – online, samozřejmě — s technologií UConnect. Tento komplexní infotelematický systém zahrnuje ve standardní verzi AM/FM rádio, vstupy USB a AUX a ovladače na volantu, ovšem dopřát si můžete i verzi, která vám nabídne všechny informace v reálném čase a hudbu, kterou máte rádi, a také navigaci TomTom LIVE a 7“ HD obrazovku.

Fiat 500C Multimedia, rádio, Beats

Připravte se na skvělou party

V případě, že hledáte nejvyšší kvalitu, co se poslechu hudby týče, volte osmikanálový audiosystém Beats s DSP zesilovačem, šesti reproduktory, subwooferem a celkovým výkonem 440 W.
Celou ulici roztančíte ve vašem rytmu.

Fiat 500C Infotelematika, UConnect

UConnect

Nelíbí se vám právě vysílaný program v rádiu? Systém UConnect nabízí nekonečné výhody ve smyslu hudby na palubě. Neváhejte a dopřejte si UConnect rádio s 5 nebo 7“ HD dotykovou obrazovkou, se kterým objevíte nové možnosti, včetně streamování hudby z kanálů TuneIn a Deezer, nejnovějších zpráv z Reuters nebo přístupu na sociální sítě Twitter či Facebook. Pozornost zaslouží i chytré aplikace my:Car a eco:Drive. A pokud zatoužíte po maximální porci technologií, zvolte systém UConnect s 7“ dotykovou obrazovkou, špičkovou navigací TomTom a infotelematické služby v reálném čase a LIVE služby, vše v HD rozlišení.

Fiat 500C UConnect

Buďte i ve vašem voze online

Poslouchejte 35 milionů skladeb s aplikací Deezer, 100 000 stanic na TuneIn, nejnovější zprávy z Reuters, sledujte mapy TomTom nebo komunikujte se svými přáteli na svém profilu na Facebooku nebo Twitteru, ať už jste kdekoliv. Nebo zjistěte, jaké má být počasí, abyste věděli, kdy zatáhnout střechu.
UConnect LIVE učiní vaši cestu maximálně zajímavou.

Fiat 500C Navigace TomTom

Nemusíte se orientovat podle hvězd

S modelem 500C se už nikdy neztratíte. Díky systému UConnect rádio s navigací můžete využít výhod služeb LIVE a TomTom, včetně 3D map TomTom a informací v reálném čase o dopravě, počasí, radarech a bodech zájmu.
Navigace podle hvězd se staženou střechou je sice do jisté míry romantická, ale s TomTom si to užijete víc.

500C Technologie eco:Drive

Ekologická jízda

Využijete-li aplikaci eco:Drive, snížíte emise CO2 i spotřebu paliva. Stačí se řídit doporučeními k vašemu jízdnímu stylu a dalšími tipy na zlepšení.

Akční nabídka