Nový Fiat 500 Collezione

Zrozen pro záři reflektorů

Infotainment

Fiat 500 Collezione Uconnect™ LIVE

Uconnect™ LIVE služby

Se systémem Uconnect™ Radio LIVE je jízda zábavnější.

Přihlaste se ke svému profilu Twitter, zůstaňte v kontaktu s přáteli na Facebooku nebo sdílejte svou polohu. Podívejte se na aktuální zprávy z agentury Reuters, vyhledejte svůj vůz pomocí funkce my:Car a sledujte svou spotřebu paliva pomocí funkce eco:Drive. Poslouchejte 43 milionů hudebních skladeb prostřednictvím aplikace Deezer, vybírejte ze 100 000 rozhlasových stanic s aplikací TuneIn. To vše pomocí přehledného systému se vstupy USB/AUX a ovladači na volantu.

Fiat 500 Collezione BeatsAudio

BeatsAudio

Máte rádi opravdu kvalitní poslech hudby? Fiat 500 Collezione může být za příplatek vybaven 8kanálovým Hi-Fi audiosystémem Beats, který obsahuje zesilovač DSP, 6 reproduktorů a subwoofer s celkovým výkonem 440 W. Technologie BeatsAudio se nechala inspirovat raperem Dr. Dre a producentem Jimmy Iovinem. Vznikla ze spojení světa umění a vědy, ze zkušeností získaných ze studia, které pomohly zdokonalit přenos zvuku. Proto je systém Beats tak jedinečným.

Fiat 500 Collezione Navigace

Navigace

S modelem 500 Collezione si poradíte na každé cestě. Systém Uconnect™ rádio s navigací patřící k vrcholu nabídky infotainmentů řady Uconnect™ obsahuje mapy TomTom 2.5 se všemi službami TomTom LIVE, jako jsou dopravní informace aktualizované v reálném čase, předpovědi počasí, upozornění na rychlostní radary a hledání zajímavých míst. Jste připraveni se nechat navigovat?

Fiat 500 Collezione eco:Drive

Jeďte, kam vás srdce povede

Model 500 Collezione usnadňuje život. Nabízí aplikaci eco:Drive™, která pomáhá snižovat emise CO2 zobrazováním tipů v reálném čase na základě analýzy vaší jízdy. Pomocí aplikace Uconnect™ LIVE se tyto hodnoty nahrávají na konci cesty do vašeho profilu a vy si je můžete prohlédnout buď rovnou na palubě vozu nebo na vašem chytrém telefonu či v počítači.

Chcete se dozvědět více?

#selectModels#

#AnagraficText#

#informative_1#
#informative_2##informative_3#
#informative_7#
#informative_9#
#informative_11#
#send#

#dealer_title#

#titolo_box_1# #titolo_box_2#

#titolo_box_3# #dealername# - #dealeraddress# - #dealercap# - #dealerCity#

#titolo_box_4#