FIAT 500


Nezaměnitelná ikona, model 500, září ještě více v nových výbavách. Okouzlí vás Pop nebo Lounge anebo se necháte oslnit vrcholnou výbavou Star?
A není to právě sportovní styl, který hledáte přesně pro vás? S výbavou Sport si užijete více sportovnosti a ve výbavě Rockstar pak výrazný, vytříbený styl.
Vyrazte do ulic stylově a okouzlete své okolí.

Nový hybridní motor

Objevte nový způsob cestování a všechny další výhody, které přináší Fiat 500 s novým hybridním motorem.
New Hybrid Engine

PRO VÁS COKOLIV

Díky nové hybridní technologii je nyní Fiat 500 hospodárnější, má až o 20 % nižší spotřebu paliva, a také je ohleduplnější k životnímu prostředí, protože produkuje nižší emise CO2. Přináší rovněž výhody související s užíváním hybridních vozidel, jako jsou osvobození od silniční daně, vjezd do zón s nízkými emisními limity a dopravními omezeními nebo slevy na parkování.

THE HYBRID ENGINE

JAK TENTO HYBRIDNÍ MOTOR FUNGUJE?

Hybridní technologie u modelu 500 nabízí spalovací motor a elektromotor, které spolupracují pro co nejekonomičtější a nejekologičtější výsledek:

Elektromotor pomáhá spalovacímu motoru při zrychlování (funkce E-Assist).

Lithiové baterie se nemusí nabíjet, neboť se dobíjejí samy během zpomalování a brzdění (funkce E-Coasting a E-Breaking).

Díky rozšířené funkci Start&Stop lze vypnout spalovací motor v rychlostech do 30 km/h (po doporučení na přístrojovém panelu a přepnutím do pozice Neutral), což významně přispívá k úspoře paliva.

VŠE NA OČÍCH

S novým TFT displejem budete mít o všem přehled.

Kdykoli můžete zjistit stav nabití baterií, a to i na názorném diagramu. Uvidíte, kdy se baterie nabíjejí, nebo naopak energii k jízdě vydávají. Umožní vám to jezdit ještě efektivněji.

Infotainment

Hvězdy ještě nikdy nebyly tak zářící
So bright – Android Auto™

Doslova brilantní

Usedněte za volant modelu 500 a objevte bezpečný a chytrý způsob použití vašeho chytrého telefonu během jízdy. Díky funkci zrcadlení chytrého telefonu na obrazovce vozu můžete velmi jednoduše využívat vaši navigaci, telefonovat hands-free, odesílat a přijímat textové zprávy, poslouchat váš výběr hudby a přitom se plně soustředit na jízdu. K tomu slouží infotelematický systém UconnectTM s rádiem, službami LIVE, 7“ obrazovkou v HD rozlišení, Bluetooth, ovládáním na volantu, USB a AUX vstupy a 6 reproduktory (standard od výbavy Lounge).

Akční nabídka