Nezaměnitelná ikona s nepřeberným množstvím osobitostí.

Její stylovou stránku jste již potkali ve verzích Pop a Lounge, nyní vás oslní vrcholná výbava 500 Star.

Není to styl, který právě hledáte? S výbavou Sport získala 500 sportovnost, ve verzi 500 Rockstar pak nový styl a vytříbenost.

Nový Dolce Vita


Stáhněte exkluzivní plátěnou střechu verze kabriolet a vychutnejte si opravdovou chuť italského Dolce Vita.

Zjistěte více!
Fiat 500 Collezione: unique style details.

Fiat 500 Collezione: jedinečné stylové detaily

Tato nová speciální série ikonické pětistovky, která vždy určovala módní trendy, zaujme především svými detaily, módními a stylovými kombinacemi a svobodou jízdy s otevřeným nebem nad hlavou v exkluzivní verzi cabrio.

Vítejte na palubě nového vzoru elegance a stylu.
Další informace
500 collezione fall

Fiat 500 Collezione: styled by L’Uomo Vogue

Se změnou sezony se mění také módní preference. Avšak třída a styl zůstávají stejné. Seznamte se s modelem 500 Collezione Fall-Winter, inspirovaným barvami podzimu a zimy. Perfektní mix stylu a osobitosti díky promyšleným detailům, jako jsou nové dvoubarevné provedení karoserie Brunello a exkluzivní 16″ kola z lehkých slitin v měděné barvě.
Objevte více

Multimédia

Více než jasné. Doslova zářící.
So bright – Android Auto™

Tak jasné – Android AutoTM

Nové modely 500 Star a 500 Rockstar jsou kompatibilní s funkcí Android AutoTM. Připojte svůj chytrý telefon a obsluhujte mapy, hudbu, kontakty a mnoho dalšího, to vše bez ohrožení vaší bezpečnosti. Díky uživatelsky přívětivému rozhraní se vaše aplikace zobrazí na obrazovce systému UconnectTM 7” HD uspořádané do snadno čitelných stránek.
S Android AutoTM můžete poslouchat Apple Music a streamovat 50 milionů skladeb zcela bez reklam. To je skutečně nekonečný playlist.

Pro přehled kompatibilních zařízení klikněte zde
ODKAZ https://www.android.com/intl/en_en/auto/

Android, Android AutoTM, Google Play a další značky jsou ochrannými obchodními známkami společnosti Google Inc.
The Mopar<sup>&reg;</sup> system

Systém Mopar®

Díky aplikaci Uconnect LIVE jsou všechny služby Mopar® vždy po ruce. Díky ní můžete snadno kontrolovat stav a pohyb svého modelu 500 přímo z chytrého telefonu. Pomocí dálkových příkazů můžete zjistit, kde jste zaparkovali, ovládat zamykání dveří a získat varovná hlášení v případě, že ve vozidle zapomenete něco důležitého.