FIAT 500


ZRODILY SE NOVÉ HVĚZDY

Chcete se dozvědět více?

Model 500 žiari ešte viac v nových vrcholných výbavách: v modernej a štýlovej 500 Star a športovej a výraznej 500 Rockstar. Dotknúť neba sa však môžete aj prostredníctvom jedinečnej výbavy Lounge.
Vyrazte do ulíc štýlovo a okúzlite svoje okolie.

Fiat 500 120TH


Užijte si jízdu městem ve speciální limitované edici Fiat 500 120TH oslavující 120. výročí značky a oslňte své okolí exkluzivním a elegatním vzhledem. Ikonický charakter Fiatu 500 v novém volitelném dvoubarevném provedení karoserie Tuxedo v bílé perleťové barvě s černou střechou nabízí jedinečný styl, který nikdy nevyjde z módy.

Zjistěte více!

Nový Fiat 500 Dolcevita


Stáhněte exkluzivní plátěnou střechu verze kabriolet a vychutnejte si opravdovou chuť italského Dolce Vita.

Zjistěte více!

Infotainment

Hvězdy ještě nikdy nebyly tak zářící
So bright – Android Auto™

Doslova brilantní

Usedněte za volant modelu 500 a objevte bezpečný a chytrý způsob použití vašeho chytrého telefonu během jízdy. Díky funkci zrcadlení chytrého telefonu na obrazovce vozu můžete velmi jednoduše využívat vaši navigaci, telefonovat hands-free, odesílat a přijímat textové zprávy, poslouchat váš výběr hudby a přitom se plně soustředit na jízdu. K tomu slouží infotelematický systém UconnectTM s rádiem, službami LIVE, 7“ obrazovkou v HD rozlišení, Bluetooth, ovládáním na volantu, USB a AUX vstupy a 6 reproduktory (standard od výbavy Lounge).

CASA 500


Skutečná cesta virtuálním muzeem, která odhaluje úchvatnou historii modelu 500. Od první generace z roku 1957 po novou 500 «la Prima».

Navštívit Casa 500

Akční nabídka