500 – Nespustíte ze mě oči

500 – Nespustíte ze mě oči

Mistr převleků


Ikona par excellence. Vtiskněte svému vozu kousek vlastní osobitosti. Vybírejte z mnoha vzorů, od kostky, klasického tartanu až po maskáčový vzor.

Fiat 500 Anniversary: forever young since 1957


Fiat 500 oslavuje své 60leté výročí touto exkluzivní limitovanou edicí v nádherném elegantním provedení, jež nabízí interiér v retro stylu doplněný o nejnovější technologie. Prvotřídní kvalita a výjimečná image.
K dispozici výlučně ve verzi cabrio.

Zjistit více

Technologie

Fiat 500 Multimédia, rádio, technologie

Jak by měl vypadat váš dokonalý Fiat 500?

Cesty mohou být zábavnější díky vaší oblíbené hudbě. Se systémem UConnect získáte jednoduchý, ale komplexní audiosystém včetně AM/FM rádia a možnosti přehrávání skladeb z přenosných zařízení díky vstupům USB/AUX. K ovládání můžete navíc využít ovladače na volantu.
Připojte své zařízení a poslouchejte svou oblíbenou hudbu, ať už jedete kamkoliv.
Fiat 500 Multimédia, rádio, technologie

Připravte se na skvělou party

Máte rádi kvalitní poslech hudby? V tom případě můžete volit osmikanálový audiosystém Beats s DSP zesilovačem, šesti reproduktory, subwooferem a celkovým výkonem 440 W.
Fiat 500 Infotelematika

Malý vůz, velké technologie

Nelíbí se vám právě vysílaný program v rádiu? Systém UConnect nabízí nekonečné výhody ve smyslu hudby na palubě. Neváhejte a dopřejte si UConnect Radio s 5 nebo 7“ HD dotykovou obrazovkou, se kterým objevíte nové možnosti, včetně streamování hudby z kanálů TuneIn a Deezer, nejnovějších zpráv z Reuters nebo přístupu na sociální sítě Twitter či Facebook. Pozornost zaslouží i chytré aplikace my:Car a eco:Drive. A pokud zatoužíte po maximální porci technologií, zvolte systém UConnect 7“ HD Nav LIVE, který přidává špičkovou navigaci TomTom a infotelematické služby v reálném čase.
Fiat 500 UConnect Live služby

Buďte i v autě online

Nepřestávejte komunikovat ani na palubě svého vozu na svém profilu na Facebooku nebo Twitteru, poslouchejte 35 milionů skladeb z Deezer či 100 000 stanic na TuneIn, přijímejte zprávy z Reuters, najděte svůj vůz pomocí aplikace my:Car a nakonec sledujte svou spotřebu paliva v aplikaci eco:Drive. Už nikdy nebudete offline.
Fiat 500 Navigační systém TomTom

Městský vůz, který vždy zná cestu

A ještě něco navíc. S volitelným systémem UConnect Radio Nav LIVE získáte rovněž špičkovou navigaci zahrnující mapy TomTom 2.5D a služby TomTom LIVE, které v reálném čase přinášejí informace o dopravě, počasí, umístění radarů a možnost vyhledávání bodů zájmu.
Jste připraveni na parádní a pohodovou jízdu?
Fiat 500 eco:Drive

Ekologická jízda

Využijete-li aplikaci eco:Drive, snížíte emise CO2 i spotřebu paliva. Stačí se řídit doporučeními k vašemu jízdnímu stylu a dalšími tipy na zlepšení.

Akční nabídka