500 – Nespustíte ze mě oči

500 – Nespustíte ze mě oči

Mistr převleků


Ikona par excellence. Vtiskněte svému vozu kousek vlastní osobitosti. Vybírejte z mnoha vzorů, od kostky, klasického tartanu až po maskáčový vzor.

Fiat 500 Anniversary: forever young since 1957


Fiat 500 oslavuje své 60leté výročí touto exkluzivní limitovanou edicí v nádherném elegantním provedení, jež nabízí interiér v retro stylu doplněný o nejnovější technologie. Prvotřídní kvalita a výjimečná image.
K dispozici výlučně ve verzi cabrio.

Zjistit více

Infotelematický systém

Funkce mirroring: Apple CarPlay

Funkce mirroring: Apple CarPlay

Model 500 podporuje aplikaci Apple CarPlay, která představuje nejchytřejší a nejbezpečnější způsob používání vašeho iPhonu za volantem. Se základními funkcemi a hlavními aplikacemi upravenými k prohlížení na obrazovce pětistovky získáte přístup k navigaci, volání, zasílání a přijímání zpráv a k poslechu hudby, aniž byste se museli přestat koncentrovat na cestu před vámi.
K ovládání hlavních funkcí chytrého telefonu můžete využívat hlasové příkazy přes aplikaci Siri, dotykovou obrazovku nebo ovládací prvky na volantu.

Klikněte sem a prohlédněte si kompatibilní přístroje.

Apple CarPlay, iPhone a Siri jsou registrované ochranné známky společnosti Apple Inc.  
Buďte i v autě on-line

Buďte i v autě on-line

S infotelematickým systémem UConnect a službami UConnect LIVE je jízda ještě zábavnější. Nepřestávejte komunikovat ani v autě na svém profilu na Facebooku nebo na Twitteru. Poslouchejte 43 miliónů skladeb z Deezeru, 100 000 stanic na TuneIn nebo aktuální zprávy z Reuters. Najděte svůj zaparkovaný vůz pomocí funkce my:Car a sledujte svou spotřebu paliva prostřednictvím aplikace eco:Drive. Připojte si telefon nebo jiné zařízení přes USB nebo AUX a používejte pohodlně ovládání audiosystému na volantu.

Se systémy UConnect a UConnect LIVE už nikdy nebudete off-line.
Audiosystém Beats

Audiosystém Beats

Máte rádi hudbu a toužíte po kvalitním zvuku? V tom případě můžete zvolit osmikanálový Hi-Fi audiosystém Beats s DSP zesilovačem, šesti reproduktory a subwooferem o celkovém výkonu 440 W. Systém Beats je zde vyvinut ve spolupráci se zakladateli značky Beats – legendárním rapperem a producentem Dr. Dre a ředitelem společnosti Interscope Geffen A&M Records a producentem Jimmy Lovinem. Představuje pečlivé spojení umění a vědy, neboť zkušenosti získané ze studia pomohly optimalizovat zvuk, který činí systém Beats tak jedinečným.
Jeďte, kam vás srdce povede

Jeďte, kam vás srdce povede

Fiat 500 vás bude nejen bavit, ale navíc s ním můžete ušetřit za palivo a snižovat emise CO2. Aplikace eco:Drive totiž v reálném čase zobrazuje jízdní tipy, a to na základě analýzy vašeho jízdního stylu. Navíc díky službě UConnect LIVE si můžete vaše nahrané údaje a hodnoty z jízdy zpětně prohlédnout a zhodnotit ve vašem profilu na svém chytrém telefonu nebo počítači.

Akční nabídka