Zjistit více

Jestli hledáte obyčejný, nezajímavý vůz, jste na špatné adrese! 500X Sport je pro odvážné a sebevědomé. Má totiž hříšnou duši i tělo a jeho sportovní a poutavý vzhled očaruje každého.S chutí do zatáček

Díky zcela novým a odvážně krásným 19“ kolům z lehkých slitin obutým do vysoce výkonných pneumatik (volitelně) bude jízda ulicemi bezpečná a zábavná jako nikdy předtím.

ExteriérBýt hodný je nudné

Pravidla, která je potřeba dodržovat? Ne, díky! S Fiatem 500X Sport nastavíte vlastní. Okouzlete sexy sportovním vzhledem díky nové červené barvě Seduzione (volitelně), zatmaveným sklům, odvážně krásným 19“ litým kolům (volitelně), exkluzivnímu logu SPORT a dvojité chromované koncovce výfuku.

InteriérHříšná duše

Mnozí zůstávají ve své komfortní zóně, protože se bojí. Ale odvážní si mohou užívat nádherný a pohodlný interiér. Nastupte do nového modelu 500X Sport a potěšte se novými sportovními sedadly, exkluzivní palubní deskou s čelní částí v krásné šedé úpravě a logem 500 nebo Alcantarou na volantu a nad TFT displejem (volitelně).

Technologie

Just one touch

Jediným dotykem

Mějte vše pod kontrolou, a to jediným dotykem. S multimediálním systémem UconnectTM se 7“ dotykovou obrazovkou v HD rozlišení a službami Live můžete snadno připojit svůj chytrý telefon k vozidlu a intuitivně ovládat hudbu, aplikace, kontakty a mapy, aniž byste přestali sledovat vozovku před sebou.
Lorem ipsum

Zrcadlení chytrého telefonu

Funkce zrcadlení chytrého telefonu vám umožňuje používat vaše chytré telefony snadno a bezpečně i na palubě vozu. Připojení je snadné a vy můžete získávat směrové instrukce z navigace telefonu, telefonovat, přijímat a odesílat textové zprávy nebo přehrávat hudbu, a to bez rozptylování.