Skip to content Skip to navigation

Najděte si vůz podle vašich představ

Naše společnost nabízí zákazníkům nepřeberné možnosti výběruvozu snů.
Vyhledávání prodejců

Vyhledávání prodejců

Zadejte stát a PSČ, aby vás nejbližší prodejce mohl kontaktovat.

ORIGINÁLNÍ NÁHRADNÍ DÍLY


Zjistěte více o dalších řešeních značky Mopar®, které zajistí optimální péči a údržbu o váš vůz a jsou navrženy v souladu s jeho technickými vlastnostmi.

REPASOVANÉ NÁHRADNÍ DÍLY


Použité originální komponenty mohou být repasované a nabízet tak výkon odpovídající novým dílům. Repasování probíhá na základě postupu, který je certifikovaný a garantovaný značkou Fiat.

CLASSIC LINE


Classic Line je specifická řada náhradních dílů distribuovaných značkou Mopar® a navržených pro vozy starší pěti let: zíkáte tak výkon a bezpečnost za velmi výhodnou cenu.

OLEJE A KAPALINY Petronas


Společnost Petronas Lubricants International vyvinula spolu se značkou Fiat nejvhodnější maziva a provozní kapaliny pro jednotlivé modely s cílem zajistit jejich špičkový výkon, nízkou spotřebu paliva a minimální dopad na životní prostředí.

Fiat na míru

Chcete si vybrat počet sedadel potřebujete nebo například typ převodovky, který vám vyhovuje? Podělte se s námi o vaše nejdůležitěší požadavky, abychom vám pomohli nalézt vůz na míru.
Nabídky pro firemní zákazníky

ZÁRUKA NA VOZIDLO


Užívejte si jízdu naplno: nákupem vašeho nového vozidla značky Fiat automaticky získáte 24měsíční záruku bez omezení kilometrů a k tomu rozšířenou záruku na dalších 36 měsíců s limitem 100.000 najetých kilometrů.

SILNIČNÍ ASISTENČNÍ SLUŽBA


Jezděte bez starostí se službou FreeToGo, která nabízí 24hodinovou silniční asistenční službu. FreeToGo je program mobility značky Mopar® , který je k dispozici 365 dní v roce, 24 hodin denně.

ÚDRŽBA


Dodržování plánu pravidelné údržby předepsané výrobcem přispívá k zachování funkčnosti a výkonu vašeho vozidla Fiat.

NÁVOD NA POUŽITÍ A ÚDRŽBU VOZIDLA


Ztratili jste návod na použití a údržbu svého vozidla značky Fiat? Nyní je najdete online.

Pro firmy

Nalezněte nejlepší řešení pro vaše podnikání – naši zákazníci mají širokou paletu možností.
Zjistit více