Nový 500X Urban

Ovládněte město
SUV stvořené pro život
ve městě
  • BARVY
  • KOLA

Design

Nové Full LED světlomety (volitelně), LED světla denního svícení a koncová LED světla. Přepracovaný interiér i exteriér. Vyrazte do města stylově s Fiatem 500X Urban.

Zcela nový pohled

Nyní můžete vnímat město jako nikdy předtím. Inovativní Full LED světlomety (volitelně) poskytují o 20 % více světla a navíc mají delší životnost a až o 66 % nižší spotřebu energie než standardní halogenové světlomety.

Vše pro vaše pohodlí

V novém modelu 500X Urban byl každičký detail navržen tak, aby zajistil ten nejlepší komfort. Příkladem může být nový ergonomický volant s integrovanými ovladači audiosystému.

Perfektní souznění

S novým Fiatem 500X Urban se sžijete prakticky během okamžiku. Přepracovaný přístrojový panel nyní nabízí ještě lepší čitelnost, abyste jasně viděli všechny důležité informace potřebné při řízení.

Styl v každém detailu

Nová zadní LED světla následují nezaměnitelný designový prvek rodiny 500, kdy je uprostřed sdružených světel odhalena barva karoserie. I pro zadní světla je použita moderní LED technologie pro vaši lepší viditelnost za všech podmínek.

Robustní a troufalý

Vyrazte do města a pochlubte se. Nový Fiat 500X Urban s přepracovanými nárazníky nyní nabízí ještě osobitější a robustnější vzhled, který nezůstane bez povšimnutí.

Stylový interiér

500X je nejen krásný, ale i velmi komfortní. Přepracovaný interiér se vyznačuje sedadly čalouněnými eko kůží, přístrojovou deskou v barvě karoserie a nezaměnitelným logem 500, které působí jako podpis autora na jeho mistrovském díle. Kombinace všech detailů a materiálů vytváří ten nejlepší možný styl.

Konektivita

Buďte i na palubě vozu ve stálém spojení se světem, s rodinou a přáteli. S 500X Urban s nejmodernější infotelematikou je to snadné a bezpečné.

Uconnect™ 7” HD LIVE

Kdo je váš nejlepší spojenec na cestách? Váš 500X. Pomocí infotelematického systému Uconnect™ se 7“ obrazovkou ve vysokém rozlišení a službami LIVE ve standardní výbavě vyřídíte hovory, vyberete a zaposloucháte se do oblíbených playlistů a zvolíte nejlepší trasu.

Mopar® Map Care

Svět se neustále mění, ale vy s ním můžete držet krok. Se službou Mopar® Map Care (bezplatná služba po dobu prvních tří let) můžete automaticky aktualizovat mapy navigačního systému vozu.

Hlavní prvky výbavy

Městské SUV stvořené pro rušné město.

Akční nabídka