Skip to content Skip to navigation

INFOTAINMENT

Řada 500 vám na cestách poskytne dokonalou konektivitu díky systému Uconnect™ 7" s digitálním rádiem DAB, navigací a funkcí zrcadlení chytrého telefonu.

INFOTAINMENT

ZRCADLENÍ CHYTRÉHO TELEFONU

Díky funkci zrcadlení chytrého telefonu můžete snadno připojit svůj chytrý telefon k systému Uconnect™ 7" HD a získávat tak směrové instrukce, telefonovat, odesílat a přijímat textové zprávy či poslouchat muziku, audioknihy nebo podcasty, a přitom se soustředit na jízdu. Zrcadlení chytrého telefonu můžete ovládat hlasovým ovládáním nebo pomocí dotykové obrazovky.

VÝKON 500: NOVÁ ENERGIE VE MĚSTĚ A KDEKOLIV JINDE

Zavedení mild-hybridní technologie do řady 500 činí nejvíce ikonický městský vůz ještě účinnějším a přináší větší potěšení z jízdy.

HYBRIDNĚ A HLADCE

Díky zavedení mild-hybridní technologie jsou modely 500 a 500C účinnější, nabízí nižší emise CO₂ a současně poskytují vytříbenější a uvolněnější zážitek z jízdy. Mild-hybridní systém asistuje spalovacímu motoru během fáze zrychlování pro lepší odezvu a zároveň umožňuje hladší a rychlejší restartování spalovacího motoru během činnosti systému Start&Stop. Mild-hybridní systém se nabíjí sám a nevyžaduje zapojení do elektrické sítě. Systém během plachtění a brzdění regeneruje energii pro bezproblémovou jízdu ve městě i mimo něj. Současně poskytuje ekologické a ekonomické výhody.

MĚJTE VŠE POD KONTROLOU

Se zavedením hybridní technologie byl intuitivní TFT displej modelů 500 a 500C přepracovaný tak, aby zobrazoval všechny klíčové informace týkající se elektrické jízdy. Patří mezi ně úroveň nabití baterie, tok energie (využívání nebo rekuperace), jako i doporučení nejvhodnějšího převodového stupně pro optimální účinnost.

(500)RED

Pouze ilustrační obrázky