Skip to content Skip to navigation

 NOVÁ RODINA 500
(RED)

INSPIROVANÁ LIDSKOU RODINOU

(RED) a Fiat: jedinečné partnerství, které vede boj proti pandemiím při každém nákupu vozidla rodiny (FIAT)RED a vytváří tak nejetičtější a nejvýznamnější řadu. (RED) je organizace, která bojuje s globálními zdravotními hrozbami, jakými jsou AIDS a COVID. Nákup produktu (RED) představuje současně dar Globálnímu fondu na podporu prevence, léčby, poradenství, testování, vzdělávání a pečovatelské služby pro komunity, které to nejvíce potřebují. Proto jsme se hrdě připojili k této iniciativě a vytvořili tak rodinu (FIAT)RED. Její součástí můžete být i vy.

INSPIROVANÁ LIDSKOU RODINOU

NAVRŽENÁ PRO BLAHO LIDÍ

Rodina (FIAT)RED vám nabízí zcela novou sadu (FIAT)RED zahrnující produkty, které vám poskytnou zdravější prostředí ve vozidle.

SPECIFICKÝ UVÍTACÍ BALÍČEK (RED)

Volbou jednoho z modelů rodiny (FIAT)RED učiníte významný krok.
Užijte si speciální uvítací sadu v okamžiku dodání vozidla:
• Specifický kryt klíče
• Personalizovaný dávkovač na dezinfekční gel*
* V tomto dávkovači nelze ve vozidle skladovat roztoky na bázi alkoholu. V případě použití roztoků na bázi alkoholu v tomto dávkovači nesete plnou odpovědnost za případné následky.

500 IRIDE ESCOOTER

Volbou nového modelu rodiny Fiat (500)RED se vám nabízí možnost objednání příslušenství 500 Iride, elektrické koloběžky Mopar® inspirované ikonickým designem 500.
Jedná se o perfektní řešení bezemisní městské mobility:
• Agilní a snadno ovladatelné
• Nabití za 4,5 hodiny s dojezdem až 30 km
• Maximální rychlost 25 km/h*
• 10″ nafukovací kola, tlumič rázů, široká plošina a teleskopický představec
• Vyhrazená aplikace 500 Iride pro sledování, sdílení a nastavení funkcí přímo z vašeho chytrého telefonu, kompatibilní s iOS a Android
* Nejvyšší rychlost a používání elektrické koloběžky se může lišit v závislosti na rychlostních limitech a dopravních předpisech dané země. Vždy dodržujte dopravní předpisy.

PODÍVEJTE SE NA CELOU RODINU

* Fiat, Jeep a RAM se ve spolupráci s organizací (RED) zavázaly v letech 2021–2023 přispět do Globálního fondu minimálně 4 miliony USD na pomoc v boji proti zdravotním krizím, jakými jsou COVID a AIDS. Součástí tohoto závazku je každé vozidlo (FIAT)RED.