Skip to content Skip to navigation

  ŘÍZENÍ JEŠTĚ NIKDY NEBYLO TAK ZÁBAVNÉ

  INFOTAINMENT  

  500% zábava. Objevte informační a zábavní systém svého hybridního Fiatu 500 a 500C, který je vybaven 7" dotykovým displejem systému UconnectTM, digitálním rádiem DAB a ovládáním na volantu. Funkce hands-free Bluetooth® zajistí, že i během telefonování máte obě ruce na volantu a můžete se plně soustředit na řízení.

  MOPAR® CONNECT 

  Nová generace technologie Mopar® Connect zajistí, že máte svůj vůz neustále po ruce, ať jste kdekoli. Můžete na dálku zamykat a odemykat dveře, zjistit, kde je zaparkovaný, nebo se nechat informovat o jeho pohybu a aktuální rychlosti. Zásluhou notifikací si již uvnitř nic nezapomenete. K dispozici jako volitelná výbava.

  APPLE CARPLAY™

  Podpora Apple CarPlay zajistí snadné spojení vašeho iPhonu se systémem Uconnect™ vybaveným 7" HD displejem. Jednoduše tak dostanete pokyny navigace, budete telefonovat, přijímat zprávy či poslouchat Apple Music, audioknihy nebo podcasty, a přitom se stále soustředit na řízení. CarPlay můžete ovládat pomocí hlasové asistentky Siri nebo dotykového displeje. K dispozici jako volitelná výbava.

  CarPlay, iPhone a Siri jsou registrované ochranné známky společnosti Apple Inc.

  Kompatibilní zařízení si můžete prohlédnout kliknutím sem.

  ANDROID AUTO™

  Modely 500 a 500C jsou kompatibilní se systémem Android Auto™. Připojte svůj chytrý telefon a pracujte s mapami, hudbou, kontakty a dalšími funkcemi, aniž byste ohrozili svoji bezpečnost. Uživatelsky přívětivé rozhraní vaše aplikace zobrazí na 7" HD displeji Uconnect™ uspořádané do přehledných stránek. K dispozici jako volitelná výbava.

  Google, Google Play a Android Auto™ jsou ochranné známky společnosti Google LLC.

  Kompatibilní zařízení si můžete prohlédnout kliknutím sem: