PROHLÁŠENÍ SPOLEČNOSTI FCA K ONEMOCNĚNÍ COVID-19Vážení zákazníci,

naše servisní místa zůstávají otevřena a i nadále Vám jsou plně k službám.
Prosíme, mějte stále na paměti, že prioritou číslo jedna je a musí být za všech okolností zdraví.
Jak vaše, tak i našich zaměstnanců.

Abychom udrželi v rámci možností co nejvyšší možnou úroveň poskytovaných služeb, zůstává většina našich servisních míst v provozu. Nicméně vzhledem k situaci bychom vás rádi požádali o trpělivost a ohleduplnost k našim zaměstnancům, kteří pracují v mimořádně ztížených podmínkách.

Níže na této stránce najdete seznam všech našich autorizovaných servisů, a to včetně kontaktních údajů a otevírací doby.

Seznam prodejních míst s kontaktními údaji naleznete ZDE
Seznam servisních míst s kontakty naleznete ZDE

Naše servisní místa prosím kontaktujte před osobní návštěvou vždy nejdříve telefonicky. Jednak proto, aby byli pracovníci na vaši návštěvu připraveni, a také proto, že v současné rychle se měnící situaci nemusejí být uvedené údaje o otevírací době zcela aktuální.

Prosím, mějte na paměti, že nepodání ruky nebo dodržování bezpečné vzdálenosti ze strany našich zaměstnanců není projevem neúcty, ale že jde o dodržování hygienických doporučení nařízených vládou ČR.

Zároveň vás chceme ujistit, že ve všech autorizovaných servisech jsou zavedena přísná hygienická opatření kvůli omezení rizika šíření virového onemocnění. Totéž se týká i interiérů vozidel a míst s častějším výskytem více lidí.

Kancelář zastoupení naší značky je v provozu pro obchodní záležitosti, zákaznickou podporu a distribuci náhradních dílů. Vzhledem k tomu, že jednotlivé týmy pracují v omezených počtech a část našich zaměstnanců pracuje z domova, mohou některé úkony trvat déle, než je běžné.

Děkujeme za pochopení.