Skip to content Skip to navigation

  KONEKTIVITA

  Zcela nový kabriolet (500e)RED je vybaven celou řadou nejmodernějších funkcí konektivity, a to jak na palubě, tak i mimo ni, včetně zcela nové mobilní aplikace. Mobilní aplikace FIAT umožňuje spravovat novou 500e kdykoliv a odkudkoliv. Objevte všechny jeho funkce.

  MY ASSISTANT

  My Assistant vás udrží v bezpečí ať už jste kdekoliv. Nová (500e)RED umožňuje uskutečnit nouzové volání prostřednictvím tlačítka na stropní konzoli*, dále kontaktovat specializovanou asistenci nebo požádat o silniční asistenci přímo z dotykové obrazovky vozidla nebo prostřednictvím mobilní aplikace FIAT.

  * Tísňové volání není k dispozici z dotykové obrazovky vozidla nebo mobilní aplikace FIAT.

  MY REMOTE

  Se službou My Remote můžete lokalizovat polohu své nové (500e)RED přímo z chytrého telefonu. To ale není vše. Z mobilní aplikace můžete odemknout nebo zamknout dveře a zkontrolovat úroveň nabití baterie, případně naplánovat spuštění klimatizace a nabíjení vozidla. Se službou hlasové asistence „At-Home Digital Assistant“ můžete se svým vozem komunikovat i na dálku.

  MY CAR

  Zajímá vás, co se děje pod kapotou? Žádný strach. S My Car budete mít informace o stavu svého vozu v reálném čase. Tlak v pneumatikách, ujeté kilometry, aktualizace údržby: stačí otevřít mobilní aplikaci FIAT nebo vše zkontrolovat přímo na displeji rádia. Nová (500e)RED nemá co skrývat.

  MY NAVIGATION

  Dosažení cíle ještě nikdy nebylo tak snadné. Díky funkci My Navigation můžete jednoduše svůj cíl sdílet z mobilní aplikace FIAT jediným kliknutím. Displej infotainmentu zcela nové (500e)RED zobrazí váš cíl včetně aktuální dopravy, počasí a upozornění na radary a samozřejmě i nabíjecích míst. Mapy se aktualizují „vzduchem“, což celý zážitek ještě více zpříjemňuje.

  SPECIÁLNÍ UVÍTACÍ BALÍČEK

  Výběrem nového kabrioletu (500e)RED jste učinili významnou volbu.

  Užijte si při převzetí vozidla speciální uvítací balíček:
  • Specifický uvítací dopis
  • Specifický kryt klíče
  • Personalizovaný dávkovač*

  * Personalizovaný dávkovač není vhodný pro roztoky na bázi alkoholu a pro skladování potravin nebo nápojů

  500 IRIDE ESCOOTER
  POWE(RED) BY MOPAR®

  Volbou nového kabrioletu (500e)RED se vám otevírá možnost doplnit jej o příslušenství 500 Iride, elektrickou koloběžku inspirovanou ikonickým designem.
  Dokonalé řešení pro bezemisní městskou mobilitu:

  • Agilní a snadno ovladatelná
  • Nabití za 4,5 hodiny, velký dojezd až 30 km
  • Nejvyšší rychlost 25 km/h*
  • 10″ nafukovací kola, tlumič odpružení, široká nášlapná plocha a teleskopický představec
  • Speciální aplikace 500 Iride pro sledování, sdílení a nastavení funkcí přímo z chytrého telefonu, kompatibilního s operačními systémy iOS a Android

  * Nejvyšší rychlost a používání elektrické koloběžky se může měnit v závislosti na konkrétní zemi a dopravních předpisech. Vždy dodržujte dopravní předpisy.