Skip to content Skip to navigation
  CABRIO LA PRIMA

  NOVÁ 500

  ZMĚNA VÝBAVY
  Vyberte si jednu z barev inspirovaných přírodou:

  Vyberte si jednu z barev inspirovaných přírodou:

  ELEKTRICKÉ FUNKCE

  TECHNOLOGIE

  Důvěryhodný spolujezdec, který stojí vždy při vás: zcela nový kabriolet 500 «la Prima» je prvním malým elektromobilem, který nabízí autonomní řízení 2. úrovně (ADAS), což znamená, že poskytuje větší bezpečnost v městském provozu.

  INFOTAINMENT

  Zcela nový infotainment systém Cinerama nového kabrioletu Fiat 500 «la Prima» s 10,25palcovým HD displejem máte vždy na očích. Ultra rychlé spárování Bluetooth připojí všechny chytré telefony ve vozidle za méně než 5 sekund od otevření dveří.
  Systém nabízí intuitivní, snadno konfigurovatelné rozhraní, kde si řidič může uspořádat obrazovky podle svých představ.
  Nový infotainment systém Cinerama je vybaven plně integrovanou navigační platformou, která bude vaším partnerem, ať už pojedete kamkoliv. Systém zobrazuje aktuální dopravní informace s aktualizací každých 30 sekund, a to včetně hustoty provozu, rychlostních radarů na trase, parkovacích míst, nabíjecích stanic pro elektrická vozidla a počasí v cílové destinaci. Navigaci s 3D mapami lze vizualizovat také na 7“ digitálním displeji přístrojového panelu. Pro nejjednodušší interakci umožňuje systém rozpoznávání řeči. Stačí vyslovit „Hey Fiat“. Svůj chytrý telefon můžete připojit bezdrátově a zobrazit své oblíbené aplikace na velké obrazovce vozidla. U modelu 500 «la Prima» je k dispozici také bezdrátová nabíječka mobilního telefonu, který je tak vždy připojený a nabitý.

  INFOTAINMENT

  INFOTAINMENT SYSTÉM CINERAMA

  BEZDRÁTOVÁ FUNKCE ZRCADLENÍ CHYTRÉHO TELEFONU

  Připojte svůj chytrý telefon k systému Uconnect™ 10,25“ a ovládejte funkci zrcadlení chytrého telefonu bezdrátově hlasovým ovládáním nebo dotykem na obrazovku. Bezdrátová funkce zrcadlení chytrého telefonu je nejchytřejším a nejbezpečnějším způsobem použití chytrého telefonu ve vozidle. Můžete získávat směrové instrukce, telefonovat, odesílat nebo přijímat textové zprávy, poslouchat muziku, audioknihy nebo podcasty, a přitom se plně soustředit na jízdu.

  KONEKTIVITA

  Zcela nový kabriolet 500 «la Prima» je vybaven celou řadou nejmodernějších funkcí konektivity, a to jak na palubě, tak i mimo ni, včetně zcela nové mobilní aplikace. Aplikace FIAT umožňuje spravovat novou 500 «la Prima» kdykoliv a odkudkoliv. Objevte všechny funkce.

  MY ASSISTANT

  My Assistant vás udrží v bezpečí, ať už jste kdekoliv. Nový kabriolet 500 «la Prima» umožňuje uskutečnit nouzové volání prostřednictvím tlačítka na stropní konzoli*, dále kontaktovat specializovanou asistenci nebo požádat o silniční asistenci přímo z dotykové obrazovky vozidla nebo prostřednictvím aplikace FIAT.

  * Tísňové volání není k dispozici z dotykové obrazovky vozidla nebo aplikace FIAT.

  MY REMOTE

  Se službou My Remote můžete lokalizovat polohu svého kabrioletu 500 «la Prima» přímo z chytrého telefonu. To ale není vše. Z mobilní aplikace můžete odemknout nebo zamknout dveře a zkontrolovat úroveň nabití baterie, případně naplánovat spuštění klimatizace a nabíjení vozidla. Se službou hlasové asistence „At-Home Digital Assistant“ můžete se svým vozem komunikovat i na dálku.

  MY CAR

  Zajímá vás, co se děje pod kapotou? Žádný strach. S My Car budete mít informace o stavu svého vozu v reálném čase. Tlak v pneumatikách, ujeté kilometry, aktualizace údržby: stačí otevřít aplikaci FIAT nebo vše zkontrolovat přímo na displeji rádia. Nový kabriolet 500 «la Prima» nemá co skrývat.

  MY NAVIGATION

  Dosažení cíle ještě nikdy nebylo tak snadné. Díky funkci My Navigation můžete jednoduše svůj cíl sdílet z aplikace FIAT jediným kliknutím. Infotelematický displej kabrioletu 500 «la Prima» zobrazí váš cíl včetně aktuální dopravy, počasí a upozornění na radary a samozřejmě i nabíjecích míst. Mapy se aktualizují „vzduchem“, což celý zážitek ještě více zpříjemňuje

  MY WI-FI

  Se službou My Wi-Fi se budete cítit pohodlně jako doma. S My Wi-Fi se nový kabriolet 500 «la Prima» stává skutečným přístupovým bodem Wi-Fi, ke kterému se může připojit současně až 8 zařízení. *

  * My WI-FI je u nové 500 volitelnou službou.

  MY ALERT

  Váš kabriolet 500 «la Prima» je vždy pod dozorem. V případě, že se vyskytne nějaký problém, budete okamžitě upozorněni přes aplikaci FIAT. V případě krádeže budete spojeni s operátorem a vaše vozidlo bude sledované, aby jej policie mohla snáze najít*.

  * My Alert je u nové 500 «la Prima» volitelnou službou.

  VERZE

  CHCETE VĚDĚT VÍC?

  Čistě ilustrativní fotografie.

  Fotografie jsou ilustrační a mají pouze orientační charakter. Některé fotografie mohou zobrazovat verze, stupně výbavy, příslušenství a/nebo prvky dostupné na vyžádání za příplatek. Volitelná plátěná střecha se může lišit z technických a/nebo konstrukčních či obchodních důvodů a může být dostupná pouze u skladových vozidel.