Skip to content Skip to navigation

  KONEKTIVITA

  Zcela nová 500 Passion 3+1 je vybavena celou řadou nejmodernějších funkcí konektivity, a to jak na palubě, tak i mimo ni, včetně zcela nové mobilní aplikace. Aplikace FIAT umožňuje spravovat novou 500 Passion 3+1 kdykoliv a odkudkoliv. Objevte všechny funkce.

  MY ECHARGE

  My eCharge umožňuje uživatelům nové 500 Passion 3+1 vstoupit do světa služeb pro správu nabíjení. S aplikací FIAT můžete snadno najít veřejné nabíjecí stanice v okolí a získat přístup k funkcím nabíjení, platbám a sledování historie nabíjení. Z pohodlí domova můžete rychle přistupovat k soukromému Wallboxu a díky vzdálené správě využít maximálně výhody připojeného Wallboxu.

  MY ASSISTANT

  My Assistant vás udrží v bezpečí, ať už jste kdekoliv. Nová 500 Passion 3+1 umožňuje uskutečnit nouzové volání prostřednictvím tlačítka na stropní konzoli*, dále kontaktovat specializovanou asistenci nebo požádat o silniční asistenci přímo z dotykové obrazovky vozidla nebo prostřednictvím aplikace FIAT.

  * Tísňové volání není k dispozici z dotykové obrazovky vozidla nebo aplikace FIAT.

  MY REMOTE

  Se službou My Remote můžete lokalizovat polohu své nové 500 Passion 3+1 přímo z chytrého telefonu. To ale není vše. Z mobilní aplikace můžete odemknout nebo zamknout dveře a zkontrolovat úroveň nabití baterie, případně naplánovat spuštění klimatizace a nabíjení vozidla. Se službou hlasové asistence „At-Home Digital Assistant“ můžete se svým vozem komunikovat i na dálku.

  MY CAR

  Zajímá vás, co se děje pod kapotou? Žádný strach. S My Car budete mít informace o stavu svého vozu v reálném čase. Tlak v pneumatikách, ujeté kilometry, aktualizace údržby: stačí otevřít aplikaci FIAT nebo vše zkontrolovat přímo na displeji rádia. Nová 500 Passion 3+1 nemá co skrývat.

  MY NAVIGATION

  Dosažení cíle ještě nikdy nebylo tak snadné. Díky funkci My Navigation můžete jednoduše svůj cíl sdílet z aplikace FIAT jediným kliknutím. Displej infotainmentu zcela nové 500 Passion 3+1 zobrazí váš cíl včetně aktuální dopravy, počasí a upozornění na radary a samozřejmě i nabíjecích míst. Mapy se aktualizují „vzduchem“, což celý zážitek ještě více zpříjemňuje.

  MY WI-FI

  Se službou My Wi-Fi se budete cítit pohodlně jako doma. S My Wi-Fi se nová 500 Passion 3+1 stává skutečným přístupovým bodem Wi-Fi, ke kterému se může připojit současně až 8 zařízení.*

  * My WI-FI je u nové 500 volitelnou službou.

  MY ALERT

  Vaše nová 500 Passion 3+1 je vždy pod dozorem. V případě, že se vyskytne nějaký problém, budete okamžitě upozorněni přes aplikaci FIAT. V případě krádeže budete spojeni s operátorem a vaše vozidlo bude sledované, aby jej policie mohla snáze najít.*

  * My Alert je u nové 500 volitelnou službou.