Skip to content Skip to navigation

  KONEKTIVITA

  500e v provedení Hatchback, Cabrio a 3+1 je vybavena celou řadou nejmodernějších prvků konektivity, a to včetně speciální, zcela nové mobilní aplikace. Aplikace FIAT vám umožní spravovat 500e kdykoli a odkudkoli. Prozkoumejte všechny její funkce.

  MY ECHARGE*

  Služba My eCharge umožňuje uživatelům 500e spravovat nabíjení jejich elektrického městského vozu. Pomocí aplikace FIAT je možné snadno vyhledat veřejné dobíjecí stanice v okolí a mít přístup k mnoha funkcím pro nabíjení, platby a sledování historie nabíjení. Doma můžete rychle přistupovat ke své soukromé nabíječce Wallbox a díky vzdálené správě využívat svůj připojený Wallbox na maximum.

  * Dostupnost služeb na českém trhu bude upřesněna.

  MY ASSISTANT**

  Služba My Assistant vám na každé cestě přinese více bezpečnosti. 500e dokáže prostřednictvím tlačítka na stropním panelu** aktivovat nouzové volání, ale také prostřednictvím menu dotykového displeje nebo aplikací FIAT kontaktovat vyhrazeného asistenta nebo požádat o pomoc na cestách.

  * Dostupnost služeb na českém trhu bude upřesněna.

  ** Tísňové volání nelze aktivovat dotykovým displejem ani prostřednictvím aplikace FIAT.

  MY REMOTE*

  S funkcí My Remote můžete komunikovat s 500e přímo ze svého chytrého telefonu. Současně můžete zjistit, jak zlepšit svůj jízdní styl. Mobilní aplikace vám poskytne ekologické skóre a nabídne tipy, jak maximalizovat využití energie v baterii. Aplikace My Remote rovněž umožňuje na dálku zamykat a odemykat dveře, kontrolovat stav oken, startovat/vypínat motor a zjišťovat úroveň nabití. Navíc lze snadno nastavit a naplánovat klimatizaci před nástupem do vozidla a dálkově ovládat nabíjení. Kromě toho můžete s 500e díky službě digitální hlasové asistentky komunikovat na dálku.

  *Dostupnost služeb na českém trhu bude upřesněna.

  MY CAR** 

  Zajímá vás, co se děje pod kapotou? Žádné obavy, s aplikací My Car můžete mít k dispozici informace o stavu svého elektromobilu Fiat v reálném čase. Tlak v pneumatikách, ujetá vzdálenost, nutnost údržby: stačí otevřít aplikaci FIAT nebo se podívat přímo na displej rádia. 500e nemá co skrývat.

  *Dostupnost služeb na českém trhu bude upřesněna.

  MY NAVIGATION*

  Dosažení cíle nebylo nikdy tak snadné. S aplikací My Navigation můžete sdílet cíl cesty z aplikace FIAT a z vašeho vozu jednoduchým dotykem displeje. Navigace je nyní vybavena plánováním tras s ohledem na elektrický pohon, poskytuje proto tipy a doporučení, jak se nejlépe dostat na místo, kam máte namířeno, a to včetně možností, jak při cestě nejefektivněji využít různé nabíjecí stanice. Na displeji infotainmentu vaší 500e se okamžitě zobrazí cíl vaší cesty s aktuálním stavem dopravy, počasím, upozorněním na rychlostní radary a dostupností cíle z hlediska dojezdu vašeho vozu. Kromě toho budete mít jak na displeji rádia, tak v mobilní aplikaci FIAT zobrazen reálný dojezd se stávajícím nabitím baterie.

  * Dostupnost služeb na českém trhu bude upřesněna.

  MY WI-FI*

  Se službou My Wi-Fi** se budete cítit stejně komfortně jako doma, protože se z 500e stane pojízdný Wi-Fi hotspot, k němuž můžete připojit až 8 zařízení. Díky bezplatnému zkušebnímu období můžete vy i vaši spolucestující bezstarostně surfovat online, poslouchat a sledovat streamovaný obsah, pohodlně pracovat nebo používat hlasového asistenta Amazon Alexa***.

  * Dostupnost služeb na českém trhu bude upřesněna.

  **Služba My Wi-Fi je v 500e volitelnou výbavou.

  ***Tato služba je k dispozici v italštině, angličtině, francouzštině, němčině a španělštině. Hlasová asistenční služba Alexa je k dispozici v následujících zemích: Itálie, Francie, Německo, Španělsko, Velká Británie, Irsko a Rakousko. K dispozici pouze pro rádio Uconnect 10,25“ s navigací.

  MY ALERT*

  Díky službě My Alert máte svoji 500e vždy pod kontrolou. V nešťastném případě, že se na vašem voze vyskytne problém, budete okamžitě dostávat push notifikacena vaší aplikaci FIAT. V případě krádeže budete propojeni s operátorem a vaše auto bude sledováno v rámci pomoci policie s jeho nalezením.

  *Služba My Alert je v 500e volitelnou výbavou.