Skip to content Skip to navigation

  INFOTAINMENT

  INFOTAINMENT

  Infotainment Cinerama 500e v provedení Hatchback, Cabrio a 3+1 s 10,25 palcovým širokoúhlým displejem máte vždy na očích. Ultra rychlé spárování Bluetooth připojí všechny chytré telefony ve vozidle za méně než 5 sekund od otevření dveří. Systém nabízí intuitivní, snadno konfigurovatelné rozhraní, u nějž si řidič může uspořádat obrazovky podle svých představ. Pro nejjednodušší interakci umožňuje systém rozpoznávání řeči. Stačí vyslovit „Hey Fiat“. Na každé cestě si můžete vychutnat také nepřekonatelný zvukový zážitek s navigací a na přání dostupným audiosystémem JBL Premium Audio. Technologie dálkových aktualizací umožní systém aktualizovat, ať jste kdekoliv, bez nutnosti návštěvy servisu. Mějte vždy k dispozici největší novinky!

  BEZDRÁTOVÉ APPLE CARPLAY

  Fiat 500e je kompatibilní s Apple CarPlay. Připojte bezdrátově svůj iPhone k 10,25" displeji systému Uconnect™ a obsluhujte Apple CarPlay pomocí hlasového ovládání Siri nebo dotykového displeje. Bezdrátová funkce zrcadlení telefonu je nejsnadnějším a nejbezpečnějším způsobem použití chytrého telefonu ve vozidle. Můžete dostávat pokyny navigace, telefonovat, odesílat nebo přijímat textové zprávy, poslouchat hudbu, audioknihy nebo podcasty, a přitom se plně soustředit na jízdu.   CarPlay, iPhone a Siri jsou registrované ochranné známky společnosti Apple Inc.

  Kompatibilní zařízení si můžete prohlédnout kliknutím sem.

  BEZDRÁTOVÉ ANDROID AUTO™

  Fiat 500e je kompatibilní také se systémem Android Auto™, k němuž se může připojit bezdrátově (s kompatibilními telefony). Po připojení chytrého telefonu k vozu se na 10,25" displeji systému Uconnect™ zobrazí přívětivé uživatelské rozhraní. Můžete jím snadno pouštět hudbu či pracovat s kontakty, díky Google Maps můžete zkoumat mapy a dopravní situaci v reálném čase přímo z dotykového displeje a bez ohrožení bezpečnosti.

  Google, Google Play, Android Auto jsou ochranné známky společnosti Google LLC.  Chcete-li používat Android Auto na displeji automobilu, potřebujete vozidlo kompatibilní s Android Auto, telefon se systémem Android 5.0 nebo vyšším a aplikaci Android Auto.  Chcete-li používat aplikaci Android Auto bezdrátově, musíte mít jednu z následujících možností:  • Jakýkoli chytrý telefon se systémem Android 11.0 a sítí Wi-Fi 5 GHz. V Evropské unii musí chytré telefony, aby mohly ve vozidle používat síť Wi-Fi 5 GHz, splňovat další regulační požadavky.  • Chytrý telefon Google nebo Samsung se systémem Android 10.0.  • Telefon Samsung Galaxy S8, Galaxy S8+ nebo Note 8 se systémem Android 9.0.

  Kompatibilní zařízení si můžete prohlédnout kliknutím sem.

  SLUŽBY UCONNECTTM

  Váš Fiat 500e v provedení Hatchback, Cabrio či 3+1 je díky službám Uconnect™ vždy připojen: objevte soubor funkcí pro bezpečnost a dálkovou obsluhu hlavních funkcí vozu.