Placeholder image

ELEKTRICKÉ FUNKCE

NAVRŽENO PRO MĚSTO

Autonomie pokryje každodenní jízdy ve městě: do práce, tělocvičny a zpět domů díky dojezdu až 320 km*. Při použití v ryze městském provozu se dojezd prodlouží na působivých XXX km.

DOJEZD WLTP

0 KM

MĚSTSKÝ PROVOZ

0 KM

REŽIM SHERPA

REŽIM SHERPA

Na výběr budete mít režim Sherpa. Jedná se o inteligentní nastavení, které kontroluje provoz vozidla a umožňuje ušetřit energii a přesně vypočítat, jak se dostat do cíle při optimalizaci parametrů vozidla: například nabíječka mobilního telefonu, klimatizace, rychlostní limit nebo zrychlení.

RYCHLODOBÍJENÍ

Chystaná 500 «la Prima» může využít rychlodobíjení 85 kW, což umožní dobití baterie pro celodenní jízdu (50 km) za 5 minut, zatímco nabití na 80% zabere 35 minut. Vzhledem k tomu, že rychlodobíjení bude standardem, budete jej moci využít u jakékoliv rychlodobíjecí veřejné stanice. Součástí výbavy bude dobíjecí kabel Mode 3 umožňující rychlodobíjení.

RYCHLODOBÍJENÍ 85 KW
50 km ZA 5 MINUT
80% ZA 35 MINUT

SPECIFICKÉ OVLÁDÁNÍ VOZU

SPECIFICKÉ OVLÁDÁNÍ VOZU

Nová chystaná 500 «la Prima» nabízí jízdu, která umožňuje pomocí jednoho pedálu ovládat jak zrychlování, tak i zpomalování. Kdykoliv řidič sundá nohu z pedálu, vůz začne zpomalovat, přičemž kinetická energie se promění na elektrickou, která se následně využije pro dobíjení baterie. Vůz rovněž disponuje i druhým pedálem, který umožňuje brždění vozu.

KOMPLETNÍ SADA ŘEŠENÍ DOBÍJENÍ
PRO SNADNÉ DOBÍJENÍ V DOMÁCÍCH PODMÍNKÁCH
  • Součástí volitelných prvků vozidla bude exkluzivní nástěnný box easyWallbox s kabelem Mode 3, který umožní vytvoření vlastní domácí dobíjecí stanice. Vůz bude vybaven Plug & Play technologií, která nevyžaduje žádnou instalaci a rozhraní Bluetooth pro kontrolu stavu baterie. Stanice easyWallbox má stabilizovaný elektrický systém zabraňující výpadkům energie v domácnosti. Pokud jej upgradujete na 7 kW verzi, chystaná 500 «la Prima» se dobije za poloviční čas.
PRO SNADNÉ DOBÍJENÍ MIMO DOMOV
  • Zcela bez obav můžete být, i když nejste doma: kabel Mode 3 budete moci využít k dobíjení své 500 «la Prima» i na standardních a rychlých veřejných dobíjecích stanicích a parkovacích místech.
Čistě ilustrativní fotografie. Prodej vozidla je naplánován na říjen 2020

Čistě ilustrativní fotografie. Prodej vozidla je naplánován na říjen 2020

*Homologace WLTP: uvedené hodnoty dojezdu na elektrický pohonu jsou předběžné a byly stanovené na základě testovacího protokolu WLTP. Předběžné hodnoty se mohou lišit od konečných oficiálních hodnot schválení typu. Každodenní používání se může lišit a závisí na různých faktorech a konfiguraci vozidla, například individuálním stylu jízdy, charakteristice trasy, vnější teplotě, použití klimatizace/topení, chlazení a kondici baterie