Placeholder image

KONEKTIVITA

Zcela nový infotelematický systém Cinerama nového chystaného Fiatu 500 «la Prima» nabízí na jasném 10’’25 displeji vždy široký a čistý obraz. Ultra rychlé párování Bluetooth spojí všechny chytré telefony ve vozidle za méně než 5 sekund od otevření dveří. Rozhraní podobné vašemu chytrému telefonu s plně personalizovaným uspořádáním obrazovky učiní váš infotelematický systém snadno použitelným a dostupným. Nová chystaná 500 «la Prima» bude rovněž využívat bezdrátovou nabíječku telefonů, díky čemuž můžete být vždy ve spojení.

FUNKCE ZRCADLENÍ CHYTRÉHO TELEFONU

Připojte svůj chytrý telefon k multimediálnímu systému vozu Uconnect se 10,25“ HD dotykovým displejem a užijte si nejchytřejší a nejbezpečnější způsob používání vašeho telefonu za volantem. Používejte vaši navigaci, telefonujte hand-free, odesílejte a přijímejte zprávy i hlasovými povely, poslouchejte váš výběr hudby, a to vše, aniž byste se museli přestat soustředit na jízdu.

VAŠE 500 VE VAŠEM CHYTRÉM TELEFONU

Nová chystaná 500 «la Prima» představí kompaktní a vysoce moderní sadu možnosti připojení, a to jak na palubě vozidla, tak i mimo něj včetně nové aplikace. S aplikací budete moci spravovat novou chystanou 500 «la Prima» kdykoliv a odkudkoliv. Objevte všechny funkce.

My eCharge

My eCharge umožňuje uživatelům budoucího nového Fiatu 500 «la Prima» vstoupit do světa správy elektrického dobíjení. S aplikací Fiat můžete snadno najít veřejnou dobíjecí stanici ve vašem okolí a získat přístup k dobíjení, platbám a historii dobíjení. Doma budete mít rychlý přístup k vaší soukromé dobíjecí stanici Wallbox a díky vzdálené správě dobíjení budete moci využít všech výhod připojené dobíjecí stanice Wallbox.

MY ASSISTANT

My Assistant vás udrží v bezpečí, ať už budete kdekoliv. Nová chystaná 500 «la Prima» bude schopna uskutečnit tísňové volání prostřednictvím stropní konzole.

MY REMOTE

Se službou My Remote budete moci najít polohu své nové 500 «la Prima» přímo ze svého chytrého telefonu. To ale není vše. Z mobilní aplikace budete rovněž schopni odemknout a zamknout dveře, jako i zkontrolovat úroveň nabití baterie a naplánovat spuštění klimatizace či dobíjení vozidla.

MY CAR

Zajímá vás, co se děje pod kapotou? Žádný strach, se službou My Car budete mít aktuální informace o stavu svého vozidla. Tlak v pneumatikách, ujeté kilometry, servisní hlášení: stačí otevřít aplikaci nebo vše zkontrolovat na obrazovce ve vozidle. Nová chystaná 500 «la Prima» nemá co skrývat.

MY NAVIGATION

Dosažení cíle ještě nikdy nebylo tak snadné. S My Navigation můžete sdílet cíl své cesty z aplikace s vašim vozidlem jednoduchým kliknutím. Displej infotelematického systému chystané 500 «la Prima» vám okamžitě ukáže cíl včetně informací o dopravě, počasí, rychlostních radarech a bodech zájmů na trase. Vaše mapy budou vždy hladce aktualizované na dálku.

MY WI-FI

Se službou My Wi-Fi se budete cítit pohodlně, doslova jako doma. S My Wi-Fi se nová 500 stává skutečným přístupovým bodem Wi-Fi, který umožňuje připojení až 8 zařízení současně. můžete na cestách se svými společníky procházet internet, poslouchat hudbu, sledovat videa, pracovat, a navíc využívat hlasové ovládání Amazon Alexa*.
*dostupnost Amazon Alexa na jednotlivých trzích se může lišit 

MY ALERT

Novou chystanou 500 «la Prima» budete mít vždy na očích. V případě, že se u vašeho vozu vyskytne problém, dostanete okamžitě hlášení prostřednictvím aplikace. V případě krádeže budete spojeni s operátorem a vaše vozidlo bude sledované, aby mohlo být za pomoci policie zachráněno.

SLUŽBY UCONNECTTM SERVICES
Díky službám UconnectTM Services je nový Fiat 500 vždy připojen ke službám:
sada konektivity Vám nabízí dálkové ovládání vybraných funkcí vozidla