Placeholder image

KONEKTIVITA

Zcela nový infotelematický systém Cinerama nového chystaného Fiatu 500 «la Prima» nabízí na jasném 10’’25 displeji vždy široký a čistý obraz. Ultra rychlé párování Bluetooth spojí všechny chytré telefony ve vozidle za méně než 5 sekund od otevření dveří. Rozhraní podobné vašemu chytrému telefonu s plně personalizovaným uspořádáním obrazovky učiní váš infotelematický systém snadno použitelným a dostupným. Nová chystaná 500 «la Prima» bude rovněž využívat bezdrátovou nabíječku telefonů, díky čemuž můžete být vždy ve spojení.

FUNKCE ZRCADLENÍ CHYTRÉHO TELEFONU

Připojte svůj chytrý telefon k multimediálnímu systému vozu Uconnect se 10,25“ HD dotykovým displejem a užijte si nejchytřejší a nejbezpečnější způsob používání vašeho telefonu za volantem. Používejte vaši navigaci, telefonujte hand-free, odesílejte a přijímejte zprávy i hlasovými povely, poslouchejte váš výběr hudby, a to vše, aniž byste se museli přestat soustředit na jízdu.

VAŠE 500 VE VAŠEM CHYTRÉM TELEFONU

Nová chystaná 500 «la Prima» představí kompaktní a vysoce moderní sadu možnosti připojení, a to jak na palubě vozidla, tak i mimo něj včetně nové aplikace. S aplikací budete moci spravovat novou chystanou 500 «la Prima» kdykoliv a odkudkoliv. Objevte všechny funkce.

MY REMOTE

Se službou My Remote budete moci najít polohu své nové 500 «la Prima» přímo ze svého chytrého telefonu. To ale není vše. Z mobilní aplikace budete rovněž schopni odemknout a zamknout dveře, jako i zkontrolovat úroveň nabití baterie a naplánovat spuštění klimatizace či dobíjení vozidla.

MY NAVIGATION

Dosažení cíle ještě nikdy nebylo tak snadné. S My Navigation můžete sdílet cíl své cesty z aplikace s vašim vozidlem jednoduchým kliknutím. Displej infotelematického systému chystané 500 «la Prima» vám okamžitě ukáže cíl včetně informací o dopravě, počasí, rychlostních radarech a bodech zájmů na trase. Vaše mapy budou vždy hladce aktualizované na dálku.

MY ASSISTANT

My Assistant vás udrží v bezpečí, ať už budete kdekoliv. Nová chystaná 500 «la Prima» bude schopna uskutečnit tísňové volání prostřednictvím stropní konzole.

MY CAR

Zajímá vás, co se děje pod kapotou? Žádný strach, se službou My Car budete mít aktuální informace o stavu svého vozidla. Tlak v pneumatikách, ujeté kilometry, servisní hlášení: stačí otevřít aplikaci nebo vše zkontrolovat na obrazovce ve vozidle. Nová chystaná 500 «la Prima» nemá co skrývat.

MY ALERT

Novou chystanou 500 «la Prima» budete mít vždy na očích. V případě, že se u vašeho vozu vyskytne problém, dostanete okamžitě hlášení prostřednictvím aplikace. V případě krádeže budete spojeni s operátorem a vaše vozidlo bude sledované, aby mohlo být za pomoci policie zachráněno.

MY WI-FI

S My WI-FI se budete vždy cítit jako doma. Se službou My Wi-Fi se nová chystaná 500 «la Prima» stane přístupovým bodem WI-FI s možností připojení až 8 zařízení: vy i vaši cestující získáte zkušební období pro navigaci, streamování, práci v naprostém komfortu a budete moci využít hlasové ovládání.