Fiat 124 Spider – nahoře bez od roku 1966

Fiat 124 Spider – nahoře bez od roku 1966

Přesně po 50 letech se kultovní design 60. let vrací v nové generaci sportovního roadsteru s klasickým italským designem, špičkovým výkonem i technologiemi.
Vše jen pro vaše ryzí potěšení z jízdy. Fiat 124 Spider.

Technologie

Kontrola a viditelnost za každého počasí
Fiat 124 Spider LED světlomety

Kontrola a viditelnost za každého počasí

Fiat 124 Spider může být vybaven kompletní LED technologií*, zahrnující přední LED světlomety (LED poziční světla, LED světla denního svícení DRL, LED potkávací světla a LED dálková světla), adaptivní systém AFLS (Adaptive Front Light System) pro směrování paprsku světla v závislosti na rychlosti a zatáčkách a zadní LED koncová světla. Pro viditelnost za všech podmínek jsou zde ostřikovače předních světel a také senzor deště a stmívání. S Fiatem 124 Spider je silnice vaše.

* k dispozici s paketem Viditelnost
Fiat 124 Spider Infotelematika

O krok napřed před ostatními

7“dotyková obrazovka s ovládáním multimediálních funkcí, digitální rádio DAB s audiosystémem Bose a 9 reproduktory. Připojení Wi-Fi a Bluetooth, dva vstupy USB a jeden AUX*.

*k dispozici v rámci paketů Audio a Audiosystém Bose
Fiat 124 Spider Audiosystém Bose

Audiosystém Bose

Zajišťuje nejvyšší kvalitu zvuku během jízdy, a to i při stažené střeše. Systém Bose* zahrnuje 9 reproduktorů, z nichž 4 jsou integrované v hlavových opěrkách sedadel.

* k dispozici v paketu Audiosystém Bose.
Fiat 124 Spider Bezklíčový vstup a startování

Proč čekat?

Bezklíčový vstup do vozu*, zamykání i startování. Fiat 124 Spider to všechno zvládne za vás. Dokonalé řešení pro všechny, kteří se nechtějí zdržovat.

*V rámci paketu Premium.