Technologie

S modelem 500L můžete být trvale připojeni k internetu, oblíbené sociální síti nebo si přehrávat hudbu.

Rádio Uconnect

Díky autorádiu s Bluetooth® a přípojkám USB a AUX můžete telefonovat přes hands free či poslouchat hudbu přímo z vašeho chytrého telefonu nebo MP3.
To vše bez odpoutání pozornosti od řízení. Zásluhu na tom má intuitivní dotyková 5” obrazovka, praktické ovladače na volantu a hlasové ovládání.

Navigace k rádiu Uconnect    

Uconnect představuje integrovaný navigační systém vyvinutý ve spolupráci s TomTom. Jednoduchý a intuitivně ovládaný systém, který Vám přináší mapy 45 evropských zemí do 5" barevného dotykového displeje s přednahranými hlasovými příkazy.

Obsahuje inteligentní funkce jako např.: schopnost najít nejrychlejší trasu (IQ Routes) nebo bezpečně poradit s výběrem správného jízdního pruhu na sjezdech či křižovatkách (Advanced Lane Guidance). 

Tempomat

Řízení je uvolněné a bezpečné: elektronický tempomat řídí a udržuje požadovanou rychlost a pomáhá tak dodržovat omezení rychlosti.

Hi-Fi systém Beats

Vůbec poprvé v historii celé skupiny Fiat se u modelu 500L nabízí nový Hi-Fi systém vyvinutý ve spolupráci s firmou Beats, který radikálním způsobem mění kvalitu zvuku v automobilu. 

Spolupráce s firmou Beats začala ve Spojených státech u značky Chrysler a nyní se rozšířila i do Evropy. Zakladatelé značky Beats – legendární rapper a producent Dr. Dre a ředitel společnosti  Interscope Geffen A&M Records a producent Jimmy Lovine – ve spolupráci se zvukovými experty Fiatu vyvinuli a odladili zcela nový audio systém. Výsledkem je Hi-Fi systém, který nabízí výjimečný poslechový zážitek v podobě křišťálově čistého zvuku s vysokým rozlišením. 

Hi-Fi systém Beats zahrnuje:

  • dva středové reproduktory v předních dveřích o průměru 165 mm
  • dva výškové reproduktory v horní části předních dveří o průměru 38 mm
  • dva širokopásmové reproduktory v zadních dveřích o průměru 165 mm
  • subwoofer v zavazadlovém prostoru o průměru 165 mm pro dynamické a výkonné basy
  • osmikanálový zesilovač s DSP integrující pokročilý algoritmus ekvalizéru, který zprostředkovává zvukové spektrum, jež lze zažít v nahrávacím studiu