500L

Vyberte si verzi

V této sekci si můžete sestavit automobil přesně podle svých představ. Pro optimální volbu se nejdříve podrobně informujte o daném modelu - o provedeních, motorech i o standardní a doplňkové výbavě.
Akční sleva má pouze informativní charakter a může v ní být zahrnuto leasingové zvýhodnění. Pro vytvoření přesné a závazné kalkulace kontaktujte svého prodejce Fiat.
Nabídka verzí, doplňků, barev a čalounění se může lišit v závislosti na aktuální nabídce nebo dojde-li změně jednotlivých modelů. Pro získání závazné nabídky kontaktujte některého z autorizovaných prodejců Fiat.
Ceníková cena:
361.800 Kč
Sleva:
0 Kč
Celková cena po slevě:
361.800 Kč
Standardní výbava:
Linie a styl
Nárazníky v barvě karoserie, Ocelová kola 16''
Komfort a funkční prvky
Centrální zamykání, Dálkové ovládání centrálního zamykání, Elektricky ovládáná přední okna, Elektrický posilovač řízení Dualdrive™ včetně funkce CITY, Kit Fix&Go (vylučuje dojezdové rezervní kolo), Otáčkoměr, Tachometr, Vyhřívané zadní sklo, Výškově a osově nastavitelný volant, Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, Zadní stěrač
Bezpečnost
Airbag řidiče, Airbag spolujezdce, Boční airbagy, ESP (Elektronický stabilzační program zahrnuje ASR, MSR, DST, ERM + Hill Holder), Hlavové airbagy, Senzor kontroly tlaku v pneumatikách TPMS, Zadní bubnové brzdy
Audio a telematika
Příprava pro rádio (anténa + 6x repro)