Technologie

S modelem 500L Living můžete být trvale připojeni k internetu, oblíbené sociální síti nebo si přehrávat hudbu.

Rádio UConnect a navigace

Díky autorádiu s Bluetooth® a přípojkám USB a AUX můžete telefonovat přes hands free či poslouchat hudbu přímo z vašeho chytrého telefonu nebo MP3.
To vše bez odpoutání pozornosti od řízení. Zásluhu na tom má intuitivní dotyková 5” obrazovka, praktické ovladače na volantu a hlasové ovládání. Rádio je také možné doplnit vestavěnou navigací navrhnutou ve spolupráci se společností TomTom. Navigace například disponuje funkcí IQ Routes: výpočet nejrychlejší trasy na základě průměrné rychlosti jízdy nebo Advanced Line Guidance: zjednodušené zobrazení křižovatek a dálničních křižovatek, které pomáhají řidiči zvolit si nejlepší jízdní pruh, pro správné udržení trasy. Taktéž včas upozorňuje na umístění na měření rychlosti v případě statických radarů.

Tempomat

Řízení je uvolněné a bezpečné: elektronický tempomat řídí a udržuje požadovanou rychlost a pomáhá tak dodržovat omezení rychlosti.

Zadní parkovací kamera

Zadní parkovací kamera je namontována vzadu na vozidle a poskytuje řidiči panoramatický obraz za vozidlem. Jakmile zařadíte zpátečku, obraz se zobrazí na dotykovém displeji rádia Uconnect. Obraz z kamery na obrazovce je rozdělený do barevně odlišených zón pro lepší odhad příslušných vzdáleností.
 

Hi-Fi systém Beats

Vůbec poprvé v historii celé skupiny Fiat se u modelu 500L nabízí nový Hi-Fi systém vyvinutý ve spolupráci s firmou Beats, který radikálním způsobem mění kvalitu zvuku v automobilu. 

Spolupráce s firmou Beats začala ve Spojených státech u značky Chrysler a nyní se rozšířila i do Evropy. Zakladatelé značky Beats – legendární rapper a producent Dr. Dre a ředitel společnosti  Interscope Geffen A&M Records a producent Jimmy Lovine – ve spolupráci se zvukovými experty Fiatu vyvinuli a odladili zcela nový audio systém. Výsledkem je Hi-Fi systém, který nabízí výjimečný poslechový zážitek v podobě křišťálově čistého zvuku s vysokým rozlišením. 

Hi-Fi systém Beats zahrnuje:

  • dva středové reproduktory v předních dveřích o průměru 165 mm
  • dva výškové reproduktory v horní části předních dveří o průměru 38 mm
  • dva širokopásmové reproduktory v zadních dveřích o průměru 165 mm
  • subwoofer v zavazadlovém prostoru o průměru 165 mm pro dynamické a výkonné basy
  • osmikanálový zesilovač s DSP integrující pokročilý algoritmus ekvalizéru, který zprostředkovává zvukové spektrum, jež lze zažít v nahrávacím studiu