Exteriér

Fiat 500L Living, který vytváří zcela novou kategorii, Magic Purpose Wagon, je nejlépe charakterizován  stylem modelu 500, agilitou městského vozidla, kompaktností středně velkého vozu, komfortem a výbavou vozu kombi, a také prostorností a univerzálností vozidla segmentu MPV. Díky třetí řadě sedadel je tento model nejkompaktnějším sedmisedadlovým (5+2) vozem ve svém segmentu. Disponuje délkou 435 cm, šířkou 178 cm a výškou 167 cm. I když je o 20 cm kratší než kombi segmentu C, poskytuje výjimečný komfort, prostornost a přepravní kapacitu, což mimo jiné dokazuje i zavazadlový prostor o objemu 638 dm3.
To jsou hlavní ingredience nové koncepce, která nevychází pouze z technické specifikace, ale především z využitelnosti vnitřního prostoru. Životní prostor totiž u tohoto modelu hraje hlavní roli.

Nový model je předurčen k tomu, aby zastával roli prvního vozu v rodině. Muže ohromí svým charakterem, funkčností a výkonnosti, ženy pak svou krásou, inteligentností a stylem. Velmi atraktivní bude zcela jistě i pro děti.